Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ продовжує дистанційне навчання студентів

Факультет економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ продовжує дистанційне навчання студентів

Факультет  економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ продовжує дистанційне навчання студентів
06.04.2020 10:22 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет економіки та менеджменту дистанційне навчання освітній процес

У ситуації, у якій опинився весь світ сьогодні й Україна в тому числі, ми бачимо, наскільки важливим стає така форма набуття знань здобувачами, як  дистанційне навчання. А в епоху поширення новітніх технологій організувати такий процес не є проблемою. Однією з найзручніших платформ для дистанційного навчання, яку активно використовують в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), є освітня платформа Moodle ЗНУ. То ж до організації такої форми навчання активно долучилися всі викладачі кафедр факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ та суттєво активізували роботу студентів з вивчення дисциплін другого семестру.

За допомогою платформи Moodle, яка містить велику кількість різноманітних навчальних елементів (так званих «модулів»), що забезпечує діалог та співпрацю між викладачем та студентами, викладачі розміщують на сайті електронні варіанти лекцій, методичні рекомендації і приклади виконання практичних робіт, тестові тренінги і запитання для самоперевірки, індивідуальні завдання для студентів, редагують, оновлюють, використовують для інформування, навчання та оцінювання студентів. Бали за лабораторні, практичні, самостійні, індивідуальні завдання виставляються викладачами у відповідні графи електронного журналу.

Із метою підвищення якості освітнього процесу матеріали по кожній дисципліні кафедр факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ постійно змінюються. Акценти зроблено на інтерактивні форми оволодіння навчальним матеріалом під керівництвом викладача, зокрема тематичні форуми, он-лайн спілкування, відеоматеріали.

Окрім широкого використання платформи Moodle, викладачі активно використовують інші форми спілкування. Це і Skype, Viber, Telegram, Facebook, Instagram, e-mail. Відбувається консультування студентів і в телефонному режимі.

Структурованість навчально-методичних матеріалів, логіка вивчення навчального курсу, чіткий графік виконання студентами навчального плану, система оцінювання та контролю виконання індивідуальних завдань дозволяють повноцінно використовувати робочий час, незважаючи на карантин.

Та, як і будь-яка форма отримання освіти, дистанційне навчання має свої переваги. Безумовно, до переваг відноситься те, що карантинний період можна не менш активно й ефективно використати для навчання і що студент має можливість сам обирати час, місце, темп навчання тощо.

Попри все, продовжуємо навчатися. Наступного тижня готуємося до проходження тестового контролю і повторюємо  вивчений матеріал. Враховуючи неординарність ситуації, у якій організовано дистанційне навчання, термін здачі робіт для студентів продовжено на декілька днів. Відновлення навчального процесу за звичайним режимом заплановано на  25 квітня 2020 року.

 

 

 

Схожі новини