Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму студенти успішно навчаються в режимі онлайн

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму студенти успішно навчаються в режимі онлайн

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму студенти успішно навчаються в режимі онлайн
06.04.2020 10:45 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичної культури здоров’я та спорту дистанційне навчання освітній процес

У складних умовах сучасного періоду життя освітній процес на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в повному обсязі забезпечено на основі використання дистанційної форми навчання. На усіх кафедрах факультету проведення занять здійснюється згідно графіку навчального процесу на другий семестр 2019/2020 навчального року та затвердженого розкладу занять у режимі on-line переважно з використанням платформи Moodle ЗНУ та додатково на базі комунікаційних програм Zoom, Watts App, Viber, Нangouts, Telegram.

Контроль за якістю виконання завдань здійснюється через електронну пошту, СЕЗН Moodle, Telegram. Презентації, завдання, надіслані студентами через електронну пошту, зберігаються викладачами. Результати контролю за діяльністю студентів відображено у журналі, розміщеному в СЕЗН Moodle.
За минулий тиждень викладачами факультету проведено низку відеолекцій з таких дисциплін, як «Організація готельного господарства» (професор Маковецька Н.В.), «Організація анімаційних послуг» (доцент Сидорук А.В.), «Технології туристичної діяльності» (доцент Чуєва І.О.), «Ціноутворення в туристичній діяльності» (професор Безкоровайна Л.В.), «Організація масової фізичної культури» (професор Конох А.П.), «Основи фізіотерапії» (професор Богдановська Н.В.), «Реабілітаційний масаж» (доцент Кузнєцов А.О.), «Типологія соціокультурних систем» (доцент Омельяненко Г.А.) та ін. Досить ефективними є також індивідуальні онлайн-консультації зі студентами через систему трансляції презентації ZOOM. Професор Клопов Р.В. провів низку консультації за темою «Методика початкового навчання рухам руками кролем у вигляді мультимедійної презентації» (дисципліна «Інформаційні технології у фізичної культурі та спорті»).
Важливо відзначити, що для проведення прямих ефірів з відеолекціями у соціальній мережі було створено групи, учасниками яких були викладач дисципліни і студенти, які її вивчають. Окрім цього, аудіолекції були розміщені у комунікаційних мережах Viber, Telegram, WhatsApp.
Досить ефективно використовуються викладачами факультету також ресурси Facebook: доцентами Притулою О.Л., Пиптюком П.Ф., викладачем Парій С.Б. проведено практичні заняття у прямому ефірі з основних дисциплін.
Варто наголосити, що факультет має багаторічний досвід роботи у дистанційному режимі зі спортсменами вищої кваліфікації, який успішно реалізується у сучасних умовах з використанням сучасних IT-технологій.

Схожі новини