Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Springer Nature відкрив вільний доступ до 500 електронних підручників для викладачів і студентів ЗНУ

Springer Nature відкрив вільний доступ до 500 електронних підручників для викладачів і студентів ЗНУ

Springer Nature відкрив вільний доступ до 500 електронних підручників для викладачів і студентів ЗНУ
06.04.2020 14:05 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека співпраця з видавництвами онлайн-доступ до книг видавництво Springer Nature

Видавництво Springer Nature у зверненні закликає: залишайтеся вдома, бережіть себе та своїх близьких і користуйтеся ресурсами видавництва Springer Nature! Springer Nature зробив тисячі дослідницьких статей про коронавірус у вільному доступі, щоб задовольнити світову спільноту в доступі до основних досліджень. У зв'язку із складною ситуацією, Springer Nature відкривав доступ до низки ключових підручників з усіх дисциплін для підтримки викладачів, студентів та дослідників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

500 електронних книг Springer Nature представлені у предметних колекціях. Крім того, вільно доступні декілька медичних підручників Springer німецькою мовою з екстренного догляду.

Free textbook title lists

Ці книги будуть вільно доступні через платформу SpringerLink до кінця липня. Більше інформації за посиланням: https://bit.ly/2xP0V0E 

Якщо виникають питання, представники пропонують звертатись, до відомої нам вже за вебінаром з використання платформи SpringerLink Дар'ї Іовчевої на: daria.iovcheva@springernature.com.

Науково-педагогічні працівники, студенти можуть залучати для вивчення дисциплін англомовні та німецькомовні підручники.

Наукова бібліотека нагадує, що МОН України до червня 2020 р. забезпечило доступ до журналів видавництва Springer Nature з 1997 до 2020 років (3 633 назв журналів), електронних книг.

Повні тексти електронних книг колекцій Springer 2017 р. та SpringerLink's eBook collection–Education (9 662 назви книг), що надані на постійній основі на платформі SpringerLink, доступні у локальній мережі Запорізького національного університету (зокрема Інженерного інституту). Автоматично активувати віддалений доступ та переглядати повні тексти з комп’ютера дома можна, якщо зареєструвати обліковий запис на платформі у локальній мережі ЗНУ (зокрема Інженерного інституту).

Із питань доступу до баз даних звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини