Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП студентам надають міцні знання й розвивають їхні творчі здібності онлайн

На факультеті СПП студентам надають міцні знання й розвивають їхні творчі здібності онлайн

На факультеті СПП студентам надають міцні знання й розвивають їхні творчі здібності онлайн
06.04.2020 14:21 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну освітній процес дистанційне навчання

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідний освітній процес для студентів усіх його спеціальностей.

Зокрема, третього квітня студенти 4 курсу спеціальності «Психологія», гр.6.0536-1 взяли участь в онлайн-семинарі «Техніки мовної взаємодії клієнта та консультанта». Під час семінарського заняття було спочатку визначено типи консультантів та типи клієнтів, їхній вплив на вибір технік консультування. Окремо було розглянуто кожну з існуючих технік психологічного консультування: техніка встановлення емоційного контакту, техніка емпатійного слухання, техніка рефлексивного слухання, техніка переконання.

Доцент кафедри психології Оксана Лукасевич зазначає, що головною метою проведення даного заняття було показати можливість використання зазначених технік на практиці. Для цього кожний студент мав продемонструвати на конкретному прикладі як він вибудовує конкретну фразу або вислів.

Оцінюючи виступи доповідачів та поставлені ними запитання, можна відзначила серед найактивніших та найдопитливіших студентів Обискалова Івана, Борисенко Ілону, Басько Олену та Благоторенко Анну.

Своєю чергою, під час карантину студенти спеціальності «Графічного дизайну» вже активно проходять онлайн-курси на відомій міжнародній платформі COURSERA. Викладач факультету СПП Анна Виноградова зробила підбірку таких фахових курсів із дизайну і рекомендує спеціалізацію «Графічний дизайн» від California Institute of the Arts, матеріали длля якої розміщені за покликанням: https://www.coursera.org/specializations/graphic-design

Ця спеціалізація об'єднує декілька курсів та спеціалізацію «Геймдизайн»: https://www.coursera.org/specializations/game-design Також студенти можуть сміливо обирати собі окремі курси як з дизайну, так і з інших дисциплін із загального переліку і «прокачати свої soft skills» під час перебування на карантині.

На кафедрі акторської майстерності та дизайну відбулося обговорення хореографічної вистави «Портрет Доріана Грея» в онлайн-режимі. Багатий творчий та науковий досвід доцента Юліани Гончаренко дозволяє створювати картини вистави навіть в онлайні. Теоретична база хореографії дозволяє спілкуватись на професійній мові й розуміти один одного навіть без демонстрування рухів. Таким чином, учасники обговорення розглянули та узгодили драматургічну лінію окремих сцен у виставі та проредагували лексику рухів. Тож заняття з освітньої програми «Теорія та методика хореографії» проходять в онлайн-режимі досить активно.

Загалом, на кафедрі акторської майстерності та дизайну факультету СПП студентам завжди цікаво навчатися. Тут в дистанційному форматі відбувається навчання за програмами спеціальності. Навчання проходить творчо й натхненно, навіть опанування технік малювання онлайн. Тут розкривають усі таланти й обдарування студентів. Це зазначають самі здобувачі освіти у своїх відгуках про заняття на дистанційній формі.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

 

 

Схожі новини