Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ використовують неформальні методи здобування освіти онлайн

На ФСУ використовують неформальні методи здобування освіти онлайн

На ФСУ використовують неформальні методи здобування освіти онлайн
06.04.2020 15:38 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління дистанційне навчання освітній процес креативні форми навчання

Карантин – це не канікули. Це час відкривати для себе нові форми навчання, виконання завдань і спілкування. Тож викладачі факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пройшли випробовування креативом та поділилися найцікавішими методами проведення онлайн-занять та залучення уваги студентів.

На факультеті створили ТОП-3 варіантів креативних форм навчання, якими можна доповнювати дистанційні заняття:

1)    Онлайн-прогулянки музеями

(Викладач Ірина Цапліна; предмет «Досвід читання як герменевтична проблема»)

Онлайн-прогулянки по музеям – гарна можливість змінити обстановку! Одним із завдань для студентів-філософів 3 курсу, стало «сходити» до музею та написати рецензію на будь-яку зі знайдених там картин. Згодом, на основі зібраного матеріалу – буде влаштовано обговорення та обмін враженнями й емоціями.

2)    Створення авторських схем!

(Викладач Олена Вагіна; предмет «Теорія політичних систем». )

Тема «Модель політичної системи Г.Алмонда» змусила студентів виявити неабияку фантазію. Адже вони малювали свою, авторську схему до цієї моделі. А підсумувати виконану роботу допомогло розкриття та обговорення.

3)    Перегляд фільмів на навчанні

(викладач Ганна Бойко; курс «Соціальна робота з безробітними»)

Цікавим варіантом вивчення складного матеріалу – став перегляд фільмів із подальшим їхнім аналізом й обміном враженнями. Варто зазначити, що мистецтво дуже сприяє якісному засвоєнню матеріалу

Майже всі викладачі вже розібралися з тонкощами роботи додатків Skype та Zoom і активно використовують їх для проведення пар.

Наприклад, доцент кафедри соціальної філософії та управління Ель Гуессаб Карім створює онлайн-зустрічі для наших іноземних студентів. Заступник декана з виховної роботи Олена Маловічко також активно залучає студентів до відеозустрічей.

Доктор філософських наук Ігор Капріцин, активно спілкується та дискутує зі студентами в онлайн-режимі, на парах за розкладом. Ну й звісно, не варто забувати про те, що цікаві обговорення – одне з найкращих доповнень до онлайн-пар. Тож не бійтеся ділитися власними думками, вони можуть сприяти створенню нових форм креативного навчання!

 

 

 

Схожі новини