Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ звертають увагу майбутніх учасників ЄФВВ: затверджено нову програму з права

06.04.2020 15:50 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування юридичний факультет вступ-2020 вступ до магістратури єдине фахове вступне випробування

Представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) звертають увагу охочих вступити до магістратури зі спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», що 7 лютого 2020 року наказом Міністерства освіти і науки України було затверджено нову програму з права єдиного фахового вступного випробування.

Нагадаємо, що всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (тестування з права та загальних навчальних правничих компетентностей), а також єдиному вступному іспиті (тестування з англійської, німецької, французької або іспанської мови).

Реєстрація для участі у вступних випробуваннях триватиме з 6 травня до 3 червня.

Матеріали для підготовки до єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту розміщено в рубриці «ЄВІ(іноземна)/ЄФВВ(право)».

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 1 липня, єдиного фахового вступного випробування – 3 липня.

Усі охочі бути в курсі новин, пов’язаних зі вступом до магістратури чи бакалаврату можуть звертатися на сайт Українського центру оцінювання якості освіти: http://testportal.gov.ua