Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває злагоджена робота колективу ЗНУ в умовах карантину (+ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ першого проректора Олександра Бондаря)

10.04.2020 16:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University освітній процес карантин відеозвернення

На сьогодні Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) стабільно працює: впевнено й злагоджено відповідаючи на сучасні виклики сьогодення. Про це йдеться у відеозверненні першого проректора ЗНУ Олександра Бондаря до викладачів, співробітників, студентів й абітурієнтів вишу, яке оприлюднили 7 квітня.

«Уже який день університет працює в умовах карантину, це – випробування для всіх нас, – зазначив Олександр Бондар. – Та хочу запевнити всіх вас, що ЗНУ має чітку злагоджену комунікацію з органами виконавчої влади, з Міністерством освіти і науки України, з іншими інституціями, з якими ми співпрацюємо у звичному режимі. В університеті відбулося засідання ректорату, засідання Вченої ради, знову ж таки налагоджена чітка комунікація між управлінськими структурами, між факультетами, кафедрами, філіями вишу. Тож університет абсолютно керований у цих жорстких умовах, виконує ті завдання, які перед ним поставлені, готується до вступної кампанії. Зичу всім вам, шановні колеги та студенти, наснаги й оптимізму. Бережімося та впевнено рухаємося до завершення карантину».

Із відеозверненням першого проректора Олександра Бондаря можна ознайомитись за покликанням: