Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-рекламісти і викладачі факультету журналістики провели настановчу онлайн-конференцію з практики

08.04.2020 14:25 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес дистанційне навчання практика настановча онлайн-конференція

Настановчі конференції з практики є буденним явищем на кафедрі теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Щороку, в кожному семестрі час від часу збирається той чи той курс, отримує пакет документів і програму й відправляється набувати практичні навички й компетенції на базу практики. Цьому передують перемовини з різними рекламними і піар-відділами і організаціями, які є базами, з ними укладаються договори і щоразу уточняються моменти можливості проходження практики.

Карантин докорінно змінив ситуацію в системі навчання. Ідея «держави у смартфоні», яку запропонувала втілити влада, зараз трансформувалася у концепцію «освіта у смартфоні». Факультет журналістики впевнено крокує в ногу з часом, тому багато видів діяльності зараз відбувається онлайн, через соцмережі чи zoоm-платформу. Ось і настановча конференція з практики була проведена у вигляді онлайн-конференції. Загальний керівник практики, доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Катерина Доценко підготувала наказ, розподілила студентів за базами, які зараз потужно працюють в онлайн-форматі. Через телеграм-канал створили спільну групу, де узгодили спільний час, зручний для студенів і викладачів і запланували конференцію на zoоm-платформі.

Під час зустрічі, крім модератора-загального керівника, були присутні керівники практик від кафедри - завідувачка кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Віта Березенко та доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Анна Баранецька. Віта Віталіївна привітала студентів із першою практикою в їхньому житті і висловила впевненість у тому, що в них все вийде. Вона порадила уважно ставитися до обов’язків і наполегливо працювати та пообіцяла підтримку керівників, налаштувала всіх на позитив.

Від представників баз практики була присутня на онлайн-конференції талановита випускниця факультету журналістики, а нині представниця керівництва КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» Саодат Усмонова, яка відзначила: «Разом із групою студентів під моїм керівництвом будемо тісно співпрацювати онлайн, проведемо цікаву практику і студенти отримають багато цікавих завдань».

Наприкінці практики Катерина Доценко відзначила: «Студенти отримали детальну інструкцію щодо проходження практики, в електронній системі Moоdle створено окремий кластер під практику студентів кафедри, де можна отримати вичерпні рекомендації, крім того працює група в телеграм-каналі, де можна отримувати поточну уточнюючу інформацію. Бажаю студентам успіхів у практичному опануванні реклами і PR».

Такі конференції заплановані раз на два тижні під час практики, щоб бачити проміжні результати і надихати студентів на творчість.

Кафедра теорії комунікації, реклами

та зв’язків із громадськістю факультету журналістики