Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на квітневі вебінари з питань роботи на платформі Web of Science

Науковців ЗНУ запрошують на квітневі вебінари з питань роботи на платформі Web of Science

Науковців ЗНУ запрошують на квітневі вебінари з питань роботи на платформі Web of Science
08.04.2020 15:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінари платформа Web of Science

Фахівці з Інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics пропонують науково-педагогічним працівникам, аспірантам і студентам Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучитися до безкоштовних квітневих вебінарів з питань роботи на платформі Web of Science.

9 квітня 2020 р.

Тема: Що ми знаємо про коронавіруси: джерела наукової інформації

Анотація: Публікації про коронавіруси та коронавірусні інфекції в провідних наукових журналах світу, що входять в бази даних на міжнародній платформі Web of Science: Web of Science Core Collection, Medline, Russian Science Citation Index, Data Citation Index. Пошук найбільш впливових публікацій, авторів і наукових організацій. Доступ до повного тексту публікацій. Аналіз журналів з вірусології за допомогою звітів з цитованості наукових журналів Journal Citation Reports. Інформація про коронавіруси в біомедичних ресурсах Clarivate. Робота в режимі самоізоляції – можливості віддаленого доступу до інформаційних ресурсів.

Проводять Валентин Богоров та  Ірина Тихонкова.

Реєстрація: 10:00-11:00  https://bit.ly/2R4a10i,

14:00-15:00 https://bit.ly/3bOLRPD

10 квітня 2020 р.

Все частіше запитують про помилки, яких можна уникнути при написанні статті, про коректне цитування, плагіат, припустимі відсотки запозичень, основи академічної етики. Вебінар проводять Ірина Тихонкова та запрошений лектор Ольга Бєлєнька, керівник навчально-методичного центру компанії «Антиплагіат». Тривалість – 1,5 години.

Тема: Неформат або за що відхилили статтю

Анотація: Стаття як атомна одиниця наукової комунікації. Структура статті, формати оформлення публікацій. Референс-менеджер EndNote. Основи академічної етики. Публікаційний процес і його учасники. Їх права і обов'язки. Що я можу робити зі своєю статтею після публікації. Злочин і покарання в академічному середовищі.

Тема: Система Антиплагіат: оцінка правомірності запозичень в текстах наукових публікацій

Анотація: Проблема «copy-paste» в наукових публікаціях. Як працює система «Антиплагіат». Вимоги наукових журналів до оригінальності рукописів: формальний і неформальний підхід. Проблема самоцитування в наукових публікаціях. Чи можна обдурити «Антиплагіат».

Реєстрація: 10:00-11:30 https://bit.ly/2w8gzEb

14:00-15:30 https://bit.ly/2V8N25R

14-29 квітня проходять стандартні серії вебінарів російською мовою за розкладом на https://clarivate.ru/webinars 

Із питань вебінарів і доступу до Web of Science звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

 

 

Схожі новини