Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Школі Конфуція ЗНУ заняття тривають за розкладом в онлайн-режимі

У Школі Конфуція ЗНУ заняття тривають за розкладом в онлайн-режимі

У Школі Конфуція ЗНУ заняття тривають за розкладом в онлайн-режимі
09.04.2020 14:05 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція освітній процес дистанційне навчання іспит

Як уже зазначалося раніше, в умовах карантину була успішно відновлена робота недільної школи з вивчення китайської мови в м. Енергодарі, що діє на базі Школи Конфуція в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Директор Школи Конфуція від китайської сторони, професор У Шихун успішно проводить заняття з енергодарськими слухачами у форматі Zoom-конференції. А на сьогодні, як повідомляє директор Школи Конфуція від української сторони, професор ЗНУ Володимир Волков, заняття відновлені і для всіх інших слухачів Школи Конфуція – учнів шкіл та мешканців м. Запоріжжя.

За словами Володимира Петровича, в Школі Конфуція ЗНУ вже успішно завершився етап підготовки, й усі 27 навчальних груп працюють із викладачами-носіями китайської мови онлайн за розкладом. Дистанційне навчання, згідно рекомендації ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова, відбувається за допомогою хмарної технології Zoom. Це – зручний засіб організації освітнього процесу, що триває в онлайн-форматі.

Варто відзначити, що всі слухачі Школи Конфуція ЗНУ задоволені такою формою навчання. Вони наполегливо працюють за встановленим раніше розкладом занять. Тож керівництво й викладачі Школи Конфуція впевнені, що програма, встановлена на цей навчальний рік, буде виконана в повному обсязі. Це, своєю чергою, підтвердить статус Школи як надійного партнера в наданні освітніх послуг для мешканців м. Запоріжжя.

Крім того, на сьогодні триває узгодження строків сертифікаційного іспиту для її слухачів, який був призначений раніше на квітень 2020 року. Керівництво та викладачі Школи Конфуція планують провести додаткові тренінги, крім обов’язкових занять, задля належної підготовки слухачів курсів китайської мови до екзамену. Серед іншого, у планах Школи Конфуція – пробні тести, завдання в яких подібні до завдань сертифікаційного іспиту.

Це стосується 41 слухача Школи Конфуція, котрі виявили бажання цього року підтвердити рівень своїх знань, отримавши міжнародні сертифікати Ханьбань.

До речі, у ЗНУ вже подбали не лише про найближчий іспит, але й про наступний екзамен за рівнями HSK, проведення якого заплановано на листопад 2020 року.

 

Схожі новини