
Восьмого квітня на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) студенти 3 та 4 курсів зустрілись в онлайн-форматі на засіданні круглого столу. Під час заходу майбутні правники разом із викладачем Кирилом Алімовим обговорили актуальні питання з цивільного процесу.
Окрему увагу під час засідання його учасники приділили питанням законодавчих новел 2020 р. Це потрібно для більш якісної підготовки студентів старших курсів до успішного складання ЗНО та вступу на магістратуру.
Студент 4 курсу Владислав Василенко, розповідаючи про свої враження від участі в заході, зазначив: «дуже радію, що факультет навіть в таких умовах, які склались зараз підтримує нам та допомагає готуватись до дуже відповідального іспиту».
Юридичний факультет