Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулося онлайн-засідання круглого столу з цивільного процесу

На юридичному факультеті відбулося онлайн-засідання круглого столу з цивільного процесу

На юридичному факультеті відбулося онлайн-засідання круглого столу з цивільного процесу
09.04.2020 13:28 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес дистанційне навчання засідання круглого столу

Восьмого квітня на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) студенти 3 та 4 курсів зустрілись в онлайн-форматі на засіданні круглого столу. Під час заходу майбутні правники разом із викладачем Кирилом Алімовим обговорили актуальні питання з цивільного процесу.

Окрему увагу під час засідання його учасники приділили питанням законодавчих новел 2020 р. Це потрібно для більш якісної підготовки студентів старших курсів до успішного складання ЗНО та вступу на магістратуру.

Студент 4 курсу Владислав Василенко, розповідаючи про свої враження від участі в заході, зазначив: «дуже радію, що факультет навіть в таких умовах, які склались зараз підтримує нам та допомагає готуватись до дуже відповідального іспиту».

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини