Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Одинадцятикласниця ЗОШ № 7 м. Запоріжжя Марія: «Карантин - це додаткова можливість поліпшити свої знання та стати кращими»

Одинадцятикласниця ЗОШ № 7 м. Запоріжжя Марія: «Карантин - це додаткова можливість поліпшити свої знання та стати кращими»

Одинадцятикласниця ЗОШ № 7 м. Запоріжжя Марія: «Карантин - це додаткова можливість поліпшити свої знання та стати кращими»
09.04.2020 14:33 Все Головні новини Факультети Журналістики

Студенти факультету журналістики  ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) поговорили з учнями 11-их класів із різних міст нашої країни та обговорили теми, які найбільше хвилюють учнівську спільноту під час всеукраїнського карантину й підготовки в умовах самоізоляції до вступу до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу-2020. Про це йшлося і в розмові із запорізькою одинадцятикласеницею Марією.

- Добрий день, Маріє. Розкажи, будь ласка, про себе…

- Мене звати Марія та я навчаюсь у загальноосвітній школі № 7 міста Запоріжжя. Мені 16 років, зі шкільних предметів мене найбільше цікавлять українська мова та література, іноземні мови і біологія, хоча я не збираюся пов’язувати своє життя з медициною.

- Як у цей непростий час проходить навчання у твоїй школі?

- Я вважаю, що моя школа виконує свої обов’язки у форматі дистанційного навчанні навіть більше, аніж повинна. Ми отримуємо завдання з усіх предметів без виключення, навіть з фізичної культури. Іноді обсяг домашнього завдання є надто великим, тому учням складно достатньо часу приділяти підготовці до ЗНО.

- Як ти готуєш домашнє завдання та як відбувається контакт з учителями?

- Усі завдання розміщують на нашому шкільному сайті, також нам дають покликання для проходження тестів. Виконані роботи ми надсилаємо вчителям на електронну пошту, деякі завдання здаємо у ГуглКласі.

- Які недоліки вбачаєш у дистанційному навчанні?

- Основними недоліками є не завжди своєчасне розміщення завдань, тому що це скорочує час виконання, та обсяг робіт, які ми повинні виконувати.

- Що позитивного у «домашньому освітньому процесі»?

- Незважаючи на вищезгадані недоліки, мені до вподоби наш освітній процес у теперішній час. У нас немає певного розкладу уроків, тому я можу використовувати свій час як завгодно й виконувати домашні вправи тоді, коли мені це зручно.

- Як змінився план підготовки до ЗНО в умовах карантину? 

- Я не можу сказати за всіх інших дітей, але мій план підготовки до ЗНО зазнав змін. До карантину я відвідувала репетиторів, та це спонукало мене до виконання певних вправ. Зараз не ходжу на додаткові заняття, а намагаюся готуватися самостійно, але розумію, що обсяг підготовки зменшився.

- Чи вплинув карантин, спричинений пандемією, викликаною корона вірусом, на плани зі вступу до університету, обрання спеціальності?

- Карантин не вплинув на зміну моїх планів на майбутнє. Мій вступ буде залежати від результатів екзаменів.

- Як підтримуєш зв’язок із однокласниками та друзями?

- З однокласниками ми говоримо в ГуглКласі, а моя близька подруга живе в центрі міста, тому з нею я не бачусь, а можу також тільки спілкуватися в соціальних мережах.

- Чи члени твоєї родини дотримується умов карантину?

- Так, моя родина дотримується умов карантину. Батьки зараз не ходять на роботу, тому майже весь час ми всі знаходимось вдома.

- Чи відбувається обговорення тем, пов’язаних із корона вірусом, вдома? Які твої особисті думки стосовно цієї напасті?

- Мої близькі дуже часто розмовляють на цю тему й слідкують за всіма новинами. Я розумію небезпеку та виконую всі заходи, щоб протистояти цій хворобі, але я не приділяю цьому занадто багато уваги.

- Це інтерв’ю, можливо, прочитають інші учні шкіл нашого міста та області. Щоб ти їм хотіла побажати?

- Усім учням та, особливо, випускникам я хочу побажати сил не втратити бажання до навчання. Карантин – це додаткова можливість поліпшити свої знання та стати кращими.

 

Юлія Чернявська,

студентка 3 курсу факультету журналістики

 

P.S. Якщо Ви – учень/учениця школи і також хочете поговорити те, як проходить шкільне навчання в умовах карантину та як триває підготовка до вступу до ЗВО, звертайтеся до авторки матеріалу. Її  легко знайти в соціальних мережах.