Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті триває навчання за допомогою програми проведення конференцій «ZOOM»

На юридичному факультеті триває навчання за допомогою програми проведення конференцій «ZOOM»

На юридичному факультеті триває навчання за допомогою програми проведення конференцій «ZOOM»
10.04.2020 13:45 ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет дистанційне навчання освітній процес

На юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває дистанційне навчання студентів. Цього тижня, за підтримки деканату юридичного факультету, і зокрема декана, професора Тетяни Коломоєць, було удосконалено процедуру проведення занять, і зокрема, проведення лекцій за допомогою програми проведення конференцій «ZOOM». Зокрема, з квітня в групі 6.0819-1, а 9 квітня – у групі 6.0819-2 провели практичні заняття, а 9 квітня – також лекцію з дисципліни «Основи римського цивільного права» за темою «Загальне вчення про зобов’язання». 10 квітня проводяться практичні заняття в групах 6.0819-3, 6.0819-4.

Як зазначив доцент Георгій Самойленко, який викладає дану дисципліну, за допомогою програми ZOOM вдається забезпечити повноцінне навчання, опрацювання тематики та її питань, вирішувати задачі, засновані на практичних ситуаціях. На відміну від віртуальних завдань, такий спосіб ведення навчання має свої переваги, адже дозволяє оперативно визначати ті питання, які виявилися складними для розуміння при самопідготовці, з’ясувати причини цього та надати студентам правильні відповіді та пояснення з тим, щоб здобувачі освіти правильно усвідомили інформацію та здобули навички щодо практичного застосування отриманих знань при розв’язанні ситуативних задач.

Студенти з ентузіазмом приступили до занять через ZOOM, оскільки: потребують живої комунікації, живого спілкування та швидкого отримання настанов, пояснень та відповідей; мають бажання та наснагу оволодіння знаннями та здобуття освіти. Одиничні випадки відсутності студентів на «віртуальних» заняттях пояснюються хворобою чи відсутністю стійкого мобільного зв’язку для доступу в Інтернет у тих, хто проживає в сільській місцевості. Самі студенти виявляють задоволення від навчання та узгоджують дати та час проведення наступних занять.

Щодо програми ZOOM –  тоце абсолютно проста та зрозуміла платформа. За весь час проведення занять не виявлено жодного випадку неможливості студентів підключитися до конференції. Зв'язок стійкий. Викладачеві як адміністратору «конференції» досить зручно користуватися інтерфейсом програми, який дозволяє чітко ідентифікувати осіб, які є доповідачами чи проводять співбесіду.

Єдине зауваження: особам, які звикли користуватися Skype, спершу важко усвідомити необхідність завчасного планування «конференції» (заняття). Але, здійснивши планування заняття та розсилку параметрів входу студентам до «заняття», потім жодних проблем чи питань в процесі користування програмою ZOOM не виникає. У цьому випадку відбувається звичайний нормальний процес навчання.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини