Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ навчилися створювати волонтерські програми

Студенти ФСУ навчилися створювати волонтерські програми

Студенти ФСУ навчилися створювати волонтерські програми
10.04.2020 13:36 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління дистанційне навчання майстер-клас

Сьомого квітня студенти факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) мали унікальну можливість поспілкуватися із фахівцем у галузі соціальної роботи й отримали реальні «кейси» створення волонтерської програми.

Майстер-клас у режимі онлайн для студентів 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» провела на платформі Zoom випускниця ФСУ Валерія Овчарова. Тема майстер-класу була: «Менеджмент волонтерських програм».

Валерія – регіональна представниця в Запорізькій області програми «Долучайся» (USAID/ENGAGE) та голова правління громадської організації «YES», розповіла студентам про написання грантових програм, дала практичні поради щодо організації волонтерського руху та залучення до громадської діяльності. Були колективно обговорені можливості підвищення рівня громадянської освіти та розвиток потенціалу задля сприяння довготривалого залучення громадян у процес демократичних реформ.

Студенти факультету соціології та управління із задоволенням поспілкувалися з експертом, навчилися швидко приймати креативні рішення та підвищили свою компетентність у межах курсу «Організація волонтерської діяльності» (викладач – Ганна Бойко).

Майбутні соціальні працівники зізнаються: спілкування з експертами-практиками дуже допомагає узагальнити та впорядкувати весь теоретичний матеріал, отриманий в процесі опанування будь-якої спеціалізованої дисципліни і радіють, що карантин не став на заваді таким зустрічам.

 

Факультет соціології та управління

 

Схожі новини