Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей триває онлайн уже зараз: ви ще встигаєте приєднатися, а згодом ознайомитися із його відеозаписом

День відкритих дверей триває онлайн уже зараз: ви ще встигаєте приєднатися, а згодом ознайомитися із його відеозаписом

День відкритих дверей триває онлайн уже зараз: ви ще встигаєте приєднатися, а згодом ознайомитися із його відеозаписом
11.04.2020 11:34 Все Головні новини день відкритих дверей онлайн

Керівництво Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та весь його багатотисячний колектив запрошує старшокласників, їхніх рідних і шкільних вчителів – усіх, для кого актуальна інформація про особливості вступу-2020, – приєднатися вже зараз до оnline «Дня відкритих дверей». Цей важливий інформаційний захід триває за покликанням:
https://www.youtube.com/watch?v=kzEsqoD7lfw

Нагадаємо, Ви зможете дізнатися не лише про переваги навчання в Запорізькому національному університеті, але й отримаєте відповіді на всі свої запитання щодо особливостей складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та особливостей цьогорічної вступної кампанії. Вам порадять, як успішно подолати всі етапи вступу, як підготуватися до складання потрібних для вступу на омріяну спеціальність ЗНО, розкажуть про особливості вступу на старші курси, про те, які категорії вступників мають пільги, тощо. У прямому ефірі з вами спілкуються:
- ректор ЗНУ Микола Олександрович Фролов;
- начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Володимирівна Микитів;
- відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Валентинович Іваненко.
Під час розмови йдеться про кроки вступу до ЗНУ у 2020 році. Лунають відповіді на усі питання щодо навчання на різних спеціальностях ЗНУ, його матеріально-технічну базу, освітній процес і додаткові можливості для розкриття здібностей і талантів, які мають його студенти, перспективи його випускників тощо. Окрему увагу приділяють відповідям на всі ваші питання щодо вступу-2020.

Схожі новини