Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відкривають нову спеціальність «Фітнес та рекреація»

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відкривають нову спеціальність «Фітнес та рекреація»

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відкривають нову спеціальність «Фітнес та рекреація»
13.04.2020 10:45 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спеціальність «Фітнес та рекреація» вступ-2020 освітній процес

Цього року Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) уперше відкриває двері для абітурієнтів для вступу на нову, цікаву та перспективну, спеціальність «Фітнес та рекреація». Підготовка таких фахівців буде проходити на кафедрі фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму. Науково-педагогічні працівники кафедри працюють на основі «формули якості» та мають великий досвід підготовки професіоналів із рухової активності (реабілітологів). Враховуючи, що в сучасних умовах розвитку фітнес-послуг зростає попит на фахівців із організаторських та управлінських навичок проведення фізкультурно-оздоровчої роботи з представниками різних вікових і соціальних груп населення для досягнення й збереження належного рівня фізичного стану та здоров’я адміністрація вишу пропонує вам бути першими, хто отримає цю професію.

З сертифікатами ЗНО з Української мови та літератури, Біології та склавши творчий конкурс із багатоборства (піднімання тулуба в сидячому положенні. за 1 хвилину, кількість разів; човниковий біг 4х9м, сек; стрибок у довжину з місця, см) Ви можете вступити до бакалаврату на денну та заочну форму навчання (бюджетна та контрактна основа) в 2020 році. Процес отримання вищої академічної освіти здійснюється як в аудиторіях університету, факультету так і в спеціалізованих аудиторіях кафедри та профільних базах. Все це дає можливість майбутньому фахівцю в галузі фізичної культури і спорту вивчати дисципліни з питань медико-біологічних, психолого-педагогічних дисциплін, теорії і технологій оздоровчо-рекреаційної рухової активності, основних понять реабілітації та рекреації, медичних знань. Отримані знання дозволяють працювати в фітнес-центрах, фітнес-клубах, центрах спорту і здоров’я, центрах спорту для всіх та центрах реабілітаційного напряму.

Без сумніву, отримавши освіту в Запорізькому національному університеті, у Вас є всі шанси стати висококласним фахівцем своєї справи та конкурентоспроможним на ринку праці. Один з кращих вишів України чекає саме на тебе!

За детальною інформацією звертайтесь:

Приймальна комісія

Запорізького національного університету

69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66-б,

 2 корпус ЗНУ, 1 поверх, аудиторії 114, 115

телефон (061) 764-67-53, tt: // web.znu.edu.ua/pk/

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії

вул. Дніпровська 33-А,

(ІV корпус, кабінет № 334 )

Тел.:228-75-53; 097-44-985-22

 

 

 

 

Схожі новини