Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обладнують кабінет для проведення мовного іспиту міжнародного рівня HSK у Школі Конфуція

У ЗНУ обладнують кабінет для проведення мовного іспиту міжнародного рівня HSK у Школі Конфуція

У ЗНУ обладнують кабінет для проведення мовного іспиту міжнародного рівня HSK у Школі Конфуція
14.04.2020 14:45 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція ремонтні роботи матеріально-технічна база екзамени HSK

На базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже третій рік успішно діє Школа Конфуція, у якій викладають носії мови – викладачі Аньхойського педагогічного університету (Китай), із яким плідно співпрацює запорізький виш. На сьогодні, під час карантину, тут не лише тривають заняття в онлайн-режимі, але й оновлюється матеріально-технічна база Школи.

Нагадаємо, що з вересня 2019 року Школа Конфуція офіційно отримала дозвіл штаб-квартири Інститутів та Шкіл Конфуція (Ханьбань, м. Пекін, КНР) на проведення екзаменів HSK. Задля того, щоб створити належні умови щодо проведення мовного іспиту міжнародного рівня, адміністрація ЗНУ виділила спеціальне приміщення – аудиторію 314 у навчальному корпусі №6. Її переобладнують у лінгафонний клас на 16 робочих місць (15 місць – для тих, хто складає іспит та 1 місце – для екзаменатора). На сьогодні вже закуплене необхідне комп’ютерне обладнання і тривають ремонтні роботи у цьому приміщенні. Попереду ще значний обсяг робіт, пов’язаних з монтажем проектора, кондиціонера, замовленням та виготовленням меблів, налаштування програмного забезпечення. Саме зараз відбувається монтаж лінгафонного кабінету.

У результаті це приміщення буде відповідати всім вимогам Ханьбань для складання цього іспиту, результати якого будуть засвідчені безстроковим сертифікатом міжнародного рівня. На сьогодні 42 особи із числа слухачів Школи Конфуція та інших претендентів із Запоріжжя, Дніпра, Маріуполя виявили бажання стати учасниками екзамену.

За словами директорів Школи Конфуція – професора У Шихуна (від китайської сторони) і професора Володимира Волкова (від української сторони), цього року попередня дата для складання іспиту слухачами Школи Конфуція та всіма бажаючими перевірити свої знання з китайської мови призначена 9 травня 2020 р. Претенденти на міжнародний сертифікат складатимуть екзамени на чотирьох видів: на загальному побутовому рівні, на загальному розмовному рівні, для бізнесу й початковому рівні володіння мовою, переважно для учнів шкіл.

Керівництво Школи Конфуція впевнене, що цього року всі слухачі курсів Школи Конфуція підтвердять високий рівень володіння китайською мовою та вдало продемонструють свої знання.

 

Схожі новини