Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті щодня відбуваються цікаві заходи в онлайн-режимі

На юридичному факультеті щодня відбуваються цікаві заходи в онлайн-режимі

16.04.2020 12:31 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет дистанційне навчання освітній процес

Днями  на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась зустріч викладача юридичного факультету Сергія Мішка зі студентами 4 курсу, у яких він виступає науковим керівником в написанні курсових робіт. Сергій Миколайович розповів про цьогорічні особливості захисту курсових робіт, а також відповів на всі питання студентів.

Нещодавно відбулась і онлайн-зустріч із потенційним роботодавцем – адвокатом, арбітражним керуючим, керівником юридичної фірми Іваном Черкашиним. Зустріч проходила у форматі прямого ефіру на сторінці юридичного факультету в соціальній мережі Instagram.

Студентка 4 курсу Дарина Куліченко поставила під час заходу питання щодо кар’єрного шляху адвоката, особливостей екзамену для отримання адвокатського свідоцтва, а також усі студенти мали можливість запитати те, що їх цікавить. Питання переважно стосувались того, як можна зрозуміти, яка галузь права – «твоя»; з чого почати, щоб стати професійним адвокатом; приклади вузьких спеціалізацій юриста, що приносять великий дохід. Іван Іванович залюбки поділився своїм досвідом та знаннями, а студенти отримали величезне задоволення від спілкування.

Юридичний факультет