Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології декан ФІФ Галина Морошкіна відповіла на всі запитання абітурієнтів щодо навчання в ЗНУ

16.04.2020 12:07 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч із деканом

Чотирнадцятого квітня на YouTube каналі факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся прямий ефір із деканом, доцентом Галиною Морошкіною.

У першій частині онлайн-зустрічі Галина Федорівна представила факультет іноземної філології ЗНУ та розповіла про освітні програми, за якими здійснюється підготовка, відкриття нової освітньої програми «Мова і література (китайська)», сучасну матеріальну базу факультету, співпрацю з університетами-партнерами за кордоном, особливості вступу на ФІФ і про можливості та перспективи, які мають випускники факультету.

Численні запитання абітурієнтів та їхніх батьків, які вони поставили декану під час онлайн-зустрічі, стосувалися підготовчих курсів для вступу на факультет, різниці між освітніми програмами «Середня освіта» та «Мова і література (англійська)», вибору другої мови під час навчання, надання гуртожитку студентам з інших міст,мовної практики за кордоном, практичної підготовки та баз виробничої практики і можливостей працевлаштування випускників.

Загалом Галина Федорівна надала детальні відповіді на більш ніж 25 питань.

Переглянути запис ефіру та дізнатися подробиці можна за покликанням:

Ганна Ваніна,

факультет іноземної філології