Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті провели віртуальну студію з писанкарства

На філологічному факультеті провели віртуальну студію з писанкарства

На філологічному факультеті провели віртуальну студію з писанкарства
16.04.2020 15:25 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет кафедра українознавства майстер-клас із писанкарства

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на філологічному факультеті дбають не лише про фахову освіту студентів, але й про збереження культурних надбань українського народу. Щороку у Великодній тиждень кафедра українознавства під керівництвом її завідувача Ольги Стадніченко організовує майстер-клас із писанкарства «Сяйво писанкове» для студентів, викладачів, працівників університету. Цього року, в умовах карантину, така студія була віртуальною. Усі охочі мають змогу переглянути світлини найцікавіших миттєвостей з історії проведення студії «Сяйво писанкове» у «Світлиці», яка заходиться в навчальному корпусі №2, за покликанням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1592242327589557&set=pcb.1592249174255539&type=3&theater

Нагадаємо. що щороку під час такої студії з писанкарства всі охочі мають можливість створити власну писанку-оберіг, дізнатися про символіку писанки, значення кольорів, історію писанкарства в Україні, а також про численні традиції пов’язані з писанкою.

Майстер-клас проводить майстриня народного мистецтва, викладач кафедри українознавства Олена Шульга.  Щороку більше ста відвідувачів майстер-класу знайомляться з унікальним витвором українського мистецтва.

Завідувач кафедри українознавства Ольга Стадніченко висловлює сподівання. що майбутні абітурієнти вже перед наступним Великоднем стануть найактивнішими учасниками нашої студії і долучаться до створення великоднього оберега.

Колектив філологічного факультету вітає всіх із Великоднем і бажає здоров’я, миру й добробуту!

 

Філологічний факультет

 

Схожі новини