Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Ефективність» інженерного інституту ЗНУ – у півфіналі Всеукраїнського кейс-чемпіонату M.Student Champ

Команда «Ефективність» інженерного інституту ЗНУ – у півфіналі Всеукраїнського кейс-чемпіонату M.Student Champ

Команда «Ефективність» інженерного інституту ЗНУ – у півфіналі Всеукраїнського кейс-чемпіонату M.Student Champ
16.04.2020 15:40 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту всеукраїнський кейс-чемпіонат в гірничо-металургійній галузі M Student Champ

Всеукраїнський кейс-чемпіонат у гірничо-металургійній галузі, заснований холдингом «Метінвест», – це масштабний освітній проєкт, який дозволяє молоді поєднувати теоретичні знання, отримані в закладах вищої освіти, з практичними навичками на підприємствах. Проєкт реалізується за підтримки кейс-спільноти України Casers, діяльність якої підтримує Міністерство освіти та науки України.

Цього року на старт чемпіонату вийшло майже сто команд із багатьох закладів освіти південного сходу України. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) був представлений значною кількістю команд, та дійти до півфіналу змогли не всі. Однією з команд, яка зуміла подолати всі випробування, стала команда «Ефективність» інженерного інституту ЗНУ, ментором якої є провідний фахівець відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Власенко.

Команда «Ефективність» (капітан Віталій Самусь та члени команди Ілля Макаров, Євгеній Меліхов, Наталія Школова) дуже вдячна своєму менторові за підтримку, цінні поради, зауваження і, звичайно ж, за той результат, якого досягли на даному етапі. А Сергій Олександрович, своєю чергою, дав позитивну рецензію на кейс команди під назвою «Адаптація персоналу в перший рік роботи в умовах виробництва» і зазначив, що її учасники наполегливо працювала над реалізацією кейсу, висували багато ідей і рішень для їхньої реалізації. Сергій Власенко вважає, що запропоноване рішення буде в подальшому доопрацьоване та реалізоване. Висловив Сергій Олександрович подяку й куратору команди – завідувачу кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту Тетяні Меліховій за її ініціативність, активність, пунктуальність і своєчасну підтримку команди.

Зазвичай, фінал M.Student Champ проходив в офісі компанії, де фіналісти презентують свої рішення ТОП-менеджменту. Але у зв’язку з карантином відеопрезентації, захист рішень, визначення переможців та нагородження відбудуться онлайн у квітні-травні.

Як стало відомо, до завершального етапу M.Student Champ допущено лише 51 команду, серед яких шість представляють Запорізький національний університет. Бажаємо командам, що гідно пройшли всі етапи та продемонстрували свою майстерність і вміння ставити завдання, знаходячи для них рішення, успіхів і перемог!

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини