Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада ЗНУ влаштувала для запорізької молоді онлайн-турнір із кіберспорту

17.04.2020 12:27 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University студентська рада кібернетичний спорт турнір

В період карантину люди багато часу проводять онлайн. Звідси  у молоді виникла ініціатива – провести кіберспортивний турнір для студентів ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) та інших ЗВО м. Запоріжжя. Турнір отримав назву «The Grand Tournament ZNU», і поділявся на 3 етапи, що мали зацікавити найширшу аудиторію. Загальна кількість учасників склала 50 осіб.

Організація турніру була справою координатора проекту студради ЗНУ «Киберспортивное ЗНУ» Бортника Мирослава (математичний факультет, 3 курс) та його команди: Ващенка Сергія (історичний факультет, 3 курс), Кобзаря Олександра (математичний факультет, 1 курс магістратури) та Сіденко Валерії (випускниці економічного факультету). Головний спонсор турніру – ZNU merch.

Усі тури проводилися в режимі 1 на 1, із трьох ігрових дисциплін 29.03 – Hearthsone, 5.04 – Dota 2, 12.04 – Counter-Strike:GO.

За результатами онлайн-змагань визначені переможці Hearthsone:

1 місце – Приймак Валерій (НУЗП коледж)

2 місце – Жилка Кирило (Економічний факультет ЗНУ 1 курс)

3 місце – Дудник Денис (Факультет фізичного виховання, здоров’я та спорту ЗНУ, 1 курс)

Переможці Dota 2:

1 місце – Ганзін Владислав (Математичний  факультет ЗНУ, 2 курс)

2 місце – Міняйло Гліб (факультет соціології та управління ЗНУ, 3 курс)

3 місце – Варламов Антон (ЗІЕІТ)

Переможцями Counter-Strike:GO стали:

1 місце  –  Бровченко Семен (НУЗП)

2 місце – Шепотинник Данило (Математичний факультет ЗНУ, 3 курс)

3 місце – Нефьодов Євген (НУЗП) та Пурик Євгеній (ЕПК 2 курс)