Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив Запорізького національного університету вітають із Великоднем!

Колектив Запорізького національного університету вітають із Великоднем!

17.04.2020 16:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання свято Великдень

Шановні викладачі, студенти та співробітники Запорізького національного університету! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя, благополуччя і добро, сили й натхнення на повсякденну важливу працю на благо всього українського народу!

Традиційно для українців Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією. Тож це – дуже важливе свято.

Хай в цей день здійсняться всі Ваші мрії і бажання, усі добрі задуми і справи, у Ваших душах, домівках і довкола завжди панує мир, а Боже благословення ніколи не покидає Вас і Ваших рідних!

Зі святом вас! Від усього серця зичимо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай це особливе свято дарує усім нам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!