Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели практичне онлайн-заняття з комп’ютерно-видавничих технологій

В ЕПК провели практичне онлайн-заняття з комп’ютерно-видавничих технологій

В ЕПК провели практичне онлайн-заняття з комп’ютерно-видавничих технологій
17.04.2020 14:43 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес дистанційне навчання

Шістнадцятого квітня в додатку «Zoom» на студентів групи к61-18 (спеціальність «Журналістика») Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) чекало заняття з комп’ютерно-видавничих технологій, яке курирував викладач циклової комісії видавничої справи та редагування ЕПК Олександр Микитів.

Налаштувавши зв’язок й остаточно переконавшись у присутності всіх студентів, викладач розпочав «пару». Темою заняття була розробка графічних матеріалів у растровому редакторі «Gimp». Мета пари полягала в тому, щоб закріпити знання з роботи у вищезазначеній програмі. Студенти охоче продемонстрували свої роботи (контурні малюнки власних фотографій, що робляться завдяки використанню ефекту у графічному редакторі).
Змогу подемонстувати свої досягнення мали: Аліна Тесленко, Валерія Іванова, Анастасія Муратова, Поліна Паламарчук та Вікторія Сіденко. Викладач Олександр Микитів, аналізуючи роботи, надав поради щодо відредагованої фотографії кожного студента; акцентував увагу на помилках та детально розповів, що треба зробити для того, щоб більше їх не припускатися. Завершилося заняття альтернативним «бліц-інтерв’ю» студенти ставили питання викладачу, на які він із задоволенням відповідав.
Особливих відмінностей між парою у нашій альма-матері і парою в додатку, на думку студентів, немає. Дехто відзначив, що суто технічні моменти псують загальне враження. Однак усі студенти підкреслили, що вони як свідомі громадяни своєї країни розуміють, що вживання таких карантинних заходів необхідне для збереження їхніх життів і здоров’я.

Поліна Мороз

Схожі новини