Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на серію вебінарів «Ресурси Web of Science Group для успішної наукової діяльності»

Науковців ЗНУ запрошують на серію вебінарів «Ресурси Web of Science Group для успішної наукової діяльності»

Науковців ЗНУ запрошують на серію вебінарів «Ресурси Web of Science Group для успішної наукової діяльності»
22.04.2020 13:40 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінар наукова діяльність науково метрична платформа Web of Science

Фахівці з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії "Clarivate Analytics" пропонують науково-педагогічним працівникам, аспірантам, студентам Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучитися до серії вебінарів «Ресурси Web of Science Group для успішної наукової діяльності».

Представники компанії просять повідомити інформацію колегам і студентам та обачно ставитися до питань, пов’язаним зі здоров’ям як власним, так і тих, хто поруч.
Слухачі, що відвідають більше 90% часу кожного з трьох вебінарів серії, отримують сертифікат учасника. При реєстрації треба вказувати одну й ту саму електронну пошту.
Проводить Ірина Тихонкова (Iryna Tykhonkova), кандидат біологічних наук, спеціаліст з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics.
21 квітня, 16:15-17:15
Тема: Джерела наукової інформації: що ми знаємо про коронавіруси.
Анотація: Публікації про коронавіруси та захворювання що ними викликаються у провідних наукових журналах світу, які проіндексовані на платформі Web of Science в базах Web of Science Core Collection, Medline, Data Citation Index. Мережа цитувань та пов'язані записи. Пошук найвпливовіших публікацій, авторів, наукових організацій. Доступ до повного тексту публікацій. Аналіз журналів в галузі вірусологія за Journal Citation Reports. Робота в режимі карантину – можливості віддаленого доступу до інформаційних ресурсів. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2wVuHAX
22 квітня, 16:15-17:15
Тема: Можливості ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics для успішної грантової заявки
Анотація: З 2008 року з публікацій до Web of Science Core Collection додається інформація про грантову підтримку. Які можливості для науковця дають ці дані, як знайти якими фондами підтримувалися аналогічні дослідження, на яких дослідженнях фокусується певний фонд та чи мали українські науковці успішні грантові заявки. Зупинимося на процедурі оцінювання грантових заявок. Повторимо як знайти літературу, видання, впливових науковців, проаналізувати інформацію та знайти фінансування і оцінити власні шанси за допомогою платформи Web of Science. Уточнимо як створити та підтримувати у актуальному стані авторські профілі ORCID, Publons. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/39DQ7je
23 квітня, 16:15-17:15
Тема: Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність
Анотація: Критерії якості наукових видань. Бізнес-моделі видання. Пошук видання з безкоштовною публікацією. Публікаційний процес. Структура статті. Оформлення рукописів за форматом журналу. Робота з EndNote. Рецензування. Причини відхилення статей. Розповсюдження публікації. Що недопустимо в науковій комунікації. Підбір та перевірка індексації видання у Web of Science. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2JwtWB3
14-29 квітня проходять стандартні серії вебінарів російською мовою розклад на: https://clarivate.ru/webinars
Із питань, пов’язаних із вебінарами й доступом до Web of Science, звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

Наукова бібліотека

Схожі новини