Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулась онлайн-зустріч декана Ольги Пономаренко зі вступниками

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулась онлайн-зустріч декана Ольги Пономаренко зі вступниками

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулась онлайн-зустріч декана Ольги Пономаренко зі вступниками
22.04.2020 13:21 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність зустріч із деканом

Нові дистанційні умови навчання та взаємодії обумовили новий оригінальний формат профорієнтаційної роботи та зустрічі з абітурієнтами на різних факультетах. 16 квітня на платформі Zoom було проведено прямий ефір із деканом факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ольгою Пономаренко.

До онлайн-зустрічі також долучилися заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцент кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Олена Лещенко, завідувач кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти, професор Наталія Заверико, завідувач кафедри психології, доцент Наталія Губа, завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності, професор Наталія Шевченко, завідувач кафедри акторської майстерності та дизайну, професор Галина Локарєва, заступник декана з виховної роботи Лариса Іванова та інші.
Формат зустрічі з деканом передбачав відповіді на питання вступників, які абітурієнти та їхні батьки мали змогу поставити завчасно у запропонованій гугл-формі, на Телеграм-каналі факультету, а також під час онлайн-зустрічі у чаті Zoom. На початку зустрічі декан факультету Ольга Пономаренко привітала абітурієнтів, їхніх батьків та всіх учасників заходу та наголосила, що незважаючи на карантин, викладачі факультету СПП відкриті для онлайн-консультацій вступників із підготовки до вступу у 2020 році.
Спілкування з учасниками зустрічі продовжила заступник декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко, яка звернула їхню увагу на освітніх програмах, за якими здійснює підготовку факультет («Психологія», «Соціальна педагогіка», «Спеціальна освіта», «Театральне мистецтво», «Графічний дизайн», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта»), а також відповіла на питання щодо умов вступу на форму держзамовлення. Розповідаючи про особливості вступної кампанії у цьому році, декан Ольга Пономаренко дала відповіді на такі актуальні питання вступників: вартість навчання у 2020 році, прохідний бал вступу за спеціальностями факультету, можливості працевлаштування у випускників магістратури «Педагогіка вищої школи», кількість бюджетних місць на спеціальність «Психологія», умови вступу на старші курси після закінчення педагогічного коледжу, особливості вступу до магістратури «Соціальна педагогіка», «Дошкільна освіта» та інші.
Також представниками факультету соціальної педагогіки та психології було надано вичерпні відповіді на важливі та актуальні питання від абітурієнтів та їхніх батьків. Зокрема, під час онлайн-зустрічі вступники, що планують вступати на спеціальності «Дизайн» та «Сценічне мистецтво», цікавились особливостями підготовки до творчих конкурсів та умовами їх проведення. Професор Галина Локарєва надала студентам рекомендації для ефективної підготовки до вступних випробувань. А старший викладач Анна Виноградова розкрила вимоги до участі у творчому конкурсі за спеціальністю «Дизайн».
Відповідаючи на питання про особливості та переваги навчання за освітньою програмою «Соціальна педагогіка» (спеціальність 231 «Соціальна робота»), професор Наталія Заверико наголосила на широких можливостях працевлаштування випускників не лише в соціальній, а й в освітній галузі, в галузі дозвілля, а також розповіла про наявність педагогічного стажу та пов’язані з ним переваги. Також майбутні студенти ставили питання про вартість проживання у гуртожитку, наявність вільних місць та про віддаленість гуртожитку від навчальних корпусів, про можливість перебувати у гуртожитку на період вступних випробувань. На ці питання відповіла заступник декана з виховної роботи Лариса Іванова.
Наприкінці заходу декан розповіла про можливості працевлаштування для випускників, окресливши перспективи навчання на кожній спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології. Варто зазначити, що цей формат заходу виявився цікавим для абітурієнтів, оскільки вони проявили високу активність, задавали питання, позитивно та відповідально поставились до онлайн-зустрічі. Після завершення цього спілкування декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко подякувала всім учасникам та анонсувала продовження проведення таких заходів, що допоможуть вступникам якісно підготуватись та вступити на омріяні спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини