Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ долучились до інтернет-конференції «Підготовка майбутніх учителів у контексті реалізації концепції НУШ»

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ долучились до інтернет-конференції «Підготовка майбутніх учителів у контексті реалізації концепції НУШ»

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ долучились до інтернет-конференції «Підготовка майбутніх учителів у контексті реалізації концепції НУШ»
22.04.2020 14:02 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дошкільної та початкової освіти наукова діяльність онлайн-конференція

Шістнадцятого квітня відбулася науково-практична інтернет-конференція «Підготовка майбутніх учителів у контексті реалізації концепції «НУШ», організатором якої виступив Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ взяли активну участь у цій конференції, адже питання підготовки майбутніх вчителів початкової школи в межах запровадження Концепції НУШ є провідним для викладачів.

Інтернет-конференція проводилась за підтримки ректора Харківської гуманітарно-педагогічної академії, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України Галини Пономарьової.
Тематичні напрями роботи інтернет-конференції включали питання реалій та перспектив функціонування НУШ, гендерної освіченості сучасного учителя НУШ, основ інклюзивної освіти в Новій українській школі, психологічного супроводу освітнього процесу в НУШ, технологій формування ІТ-компетенцій у педагогічних працівників НУШ та інші.
Зокрема, завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ, доцент Лариса Сущенко взяла участь у роботі секції «Професійна підготовка педагогічних кадрів для Нової української школи». Вона докладно зупинилася на педагогіці особистісного й духовного зростання майбутніх учителів початкової освіти у контексті реалізації концепції «Нова українська школа».
Питання формування компетентності збереження здоров’я молодших школярів та соціальної компетентності в Новій українській школі розкрила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Юлія Зубцова в межах роботи секції «Виховання на цінностях як ключовий компонент освітнього процесу НУШ».
У роботі секції «Дидактика Нової української школи. Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах НУШ» прийняли участь кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Алла Курінна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури Олеся Слижук, яка викладає фахові методики для студентів спеціальності «Початкова освіта». Зокрема, Алла Курінна в своїй доповіді зупинилася на питанні використання риторичної абетки як засобу активізації лінгвориторичної діяльності майбутніх педагогів. В свою чергу, Олеся Слижук торкнулася актуального питання формування медіакультури учнів у процесі вивчення сучасної української літератури в Новій українській школі. Відзначимо, що за активну участь в інтернет-конференції викладачі ЗНУ отримали відповідні сертифікати.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини