Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники кафедри загальної та прикладної екології і зоології проводять плідну освітню й методичну діяльність

Співробітники кафедри загальної та прикладної екології і зоології проводять плідну освітню й методичну діяльність

Співробітники кафедри загальної та прикладної екології і зоології проводять плідну освітню й методичну діяльність
22.04.2020 15:04 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет кафедра загальної та прикладної екології і зоології освітній процес методична діяльність

Незважаючи на загальноукраїнський карантин, у режимі якого перебуває й Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), 22 квітня в online-режімі відбулося онлайн-засідання кафедри загальної та прикладної екології і зоології. Під час заходу завідувач кафедри Олександр Рильський обговорив із викладачами питання та проблеми, які потребують вирішення.

Варто зазначити, що викладачі кафедри активно займаються науковою, навчальною та методичною роботою. Вони пишуть статті, серед яких і ті, що мають бути надруковані у Scopus, та тези доповідей до конференцій, керують науковою роботою студентів у рамках проведення загально університетської конференції «Молода наука-2020». Крім того, вони постійно підтримують зв’язок зі студентами і куратори груп, приділяючи увагу відвідуванню молоддю online-занять, контролюють погашення академічної заборгованості з предметів тощо. Не залишається поза увагою завідувача кафедри і викладачів профорієнтаційна та загально-факультетська робота. Вони – активні учасники всіх online-заходів, що відбуваються на біологічному факультеті.
Але пріоритетним напрямком роботи залишається викладацька діяльність, яка внесла певні корективи у форму проведення заняття та у підготовку до них. Кожне проведене дистанційне заняття в програмі Zoom розширює досвід, яким викладачі кафедри постійно обмінюються в групі Viber, завдяки чому не припиняється покращення якості навчання, відкриваються нові можливості та перспективи. Перебування на карантині як для викладачів, так і для студентів – це, насамперед, можливість опанувати нові технології та методики сучасного викладання.

Олександр Рильський

Схожі новини