Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФІФ Дар’я Юрченко здобула диплом 3 ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із германських мов

Студентка ФІФ Дар’я Юрченко здобула диплом 3 ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із германських мов

Студентка ФІФ Дар’я Юрченко здобула диплом 3 ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із германських мов
22.04.2020 15:55 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National Universitу факультет іноземної філології Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із германських мов перемога

Студентка 1 курсу магістратури факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу Дар’я Юрченко ще на етапі рецензування робіт у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з германських мов (англійська, німецька) посіла 11 позицію у рейтингу. А вже 16 квітня були оголошені переможці конкурсу, за результатами якого студентка отримала диплом 3 ступеня.

Наукова робота Дар’ї Юрченко на тему «Образи природи в художніх текстах англомовних письменників ХХ століття» була написана під керівництвом професора кафедри англійської філології Ганни Приходько.

Конкурс, на якому була представлена її наукова розвідка, традиційно оголошується на початку кожного навчального року відповідним наказом Міністерства освіти і науки України. Він проходить у 2 тури. Студенти ЗНУ, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, на етапі І відбіркового туру подають свої наукові роботи на розгляд конкурсних комісій, що створюються на факультетах. Конкурсна комісія відбирає по три кращі у кожної галузі знань, що відповідає спеціальності (спеціалізації) конкурсу, та подає їх разом із протоколом засідання конкурсної комісії до науково-дослідної частини.

ІІ тур конкурсу відбувається у базових вищих навчальних закладах та проводиться у два етапи: 1 етап - рецензування робіт; 2 етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

У зв’язку із карантином процедура проведення цьогорічного конкурсу була дещо змінена. Науково-практичну конференцію організатори вирішили не проводити, а визначення переможців відбувалося за результатами рецензування робіт.

Дар’я Юрченко, яка отримала Диплом 3 ступеня, поділилась своїми враженнями:

- Тема наукової роботи була обрана не випадково. Мене завжди цікавили особливості створення образів у художніх текстах. Як мій науковий керівник Ганна Іллівна підтримала моє зацікавлення. Ми вирішили дослідити найбільш значущі стилістичні засоби, які використано для зображення образів природи у романах англомовних письменників-модерністів, – «The Great Gatsby» Френсіса Скотта Фіцджеральда та «A Farewell to Arms» Ернеста Хемінгуея.

При цьому найскладнішим для мене виявилося очікування результатів ІІ туру конкурсу, коли ти розумієш, що нічого вже змінити не можеш, а результатів ще не визначили. Усі ми напружено чекали оприлюднення списків переможців. Як тільки вони з`явилися, Ганна Іллівна мені одразу зателефонувала і привітала із перемогою. У такі хвилини розумієш, що все зроблене було недаремно!

Я дуже вдячна своєму науковому керівнику Ганні Приходько за її підтримку та сприяння розвитку моїх наукових інтересів. Злагоджена робота нашого тандему допомогла досягти гарних результатів!

 

Факультет іноземної філології

 

 

 

Схожі новини