Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЕПК ЗНУ долучилися до відзначання «Всесвітнього дня Землі»

Представники ЕПК ЗНУ долучилися до відзначання «Всесвітнього дня Землі»

Представники ЕПК ЗНУ долучилися до відзначання «Всесвітнього дня Землі»
22.04.2020 15:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес дистанційне навчання екологічна свідомість

Двадцять другого квітня мешканці різних країн відзначають Всесвітній День Землі. Це – свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Не залишились осторонь від цього святкування й викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Викладач іноземної мови ЕПК Поліна Васільєва запропонувала студентам 1 курсу виконати творче завдання. Воно полягало в тому, що студенти мають висловити своє ставлення до актуальних земних проблем через малюнки та надписи англійською мовою.
Студенти ділилися своїми роботами на сторінках в Facebook та Instagram. На їхню думку, головними проблемами сьогодення є забруднення природи, зокрема повітря, знищення лісів тощо.
Дуже важливо, що студенти ЕПК мають свою думку на актуальні проблеми сьогодення та можуть висловити її іноземною мовою. Адже розвиток екологічної культури є невід’ємним складником при формуванні свідомого громадянина країни.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини