Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК активно працюють над написанням курсових робіт в онлайн-режимі

Студенти ЕПК активно працюють над написанням курсових робіт в онлайн-режимі

Студенти ЕПК активно працюють над написанням курсових робіт в онлайн-режимі
22.04.2020 15:25 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж студентська наука курсова робота конференція «Молода наука»

На сьогодні студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зосередили свої зусилля на написанні курсових робіт. Про те, як триває така робота в режимі онлайн, як відбувається становлення молодих науковців та про співпрацю з науковим керівником розповідає студентка 3 курсу спеціальності «журналістика» Анна Драчова.

- Я ніколи не могла уявити, що написання курсової роботи – це цікаво, – зізнається Анна. – Усі ці стереотипи, коли студенти плачуть та рахують секунди, аби здати цю роботу та забути про неї назавжди, зруйнувалися вже в перші хвилини, як я обрала тему курсової.
Мені пощастило із науковим керівником – викладачем Анастасією Кондрико. Під її керівництвом відбулася публікація кількох наукових робіт за результатами участі як у всеукраїнській, так і в міжнародній конференціях, а також – публікація у фаховому виданні. До того ж, ми взяли участь у загальноуніверситетській конференції «Молода наука-2020» у секції Економіко-правничого коледжу.
Для мене це був цінний досвід, який спонукав до розвитку. Звісно, об'єми інформації та дедлайни деколи могли втомлювати, але, завдяки співпраці з Анастасією Кондрико, я знаходила сили та досягала успіхів. Ми могли працювати і до самої ночі.
Також важко передати ті теплі почуття, коли я отримувала листи на пошту від Анастасії Кондрико з темою: «Вітаю з публікацією!». І саме у ці моменти я проговорювала: «Так! Ми це зробили! Ми – молодці!» – і бігла до батьків ділитися радістю.

Результатом цього наукового співробітництва стали:
1. Курсова робота: «Новітні технології медіаіндустрії для оптимізації редакторської роботи» (2020);
2. Тези Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми соціальних комунікацій»: «Особливості функціонування доповненої та віртуальної реальності у медіапросторі» (2019);
3. Фахова публікація у науково-виробничому рецензованому журналі «Держава та регіони» факультету журналістики ЗНУ «Новітні технології медіаіндустрії: можливості та особливості використання в Україні та світі» (2020);
4. Тези Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальні комунікації: стратегічні взаємодія та взаємовплив»: «Специфіка медіаконтенту сучасних Інтернет-ресурсів» (2020);
5. Науково-практична конференція «Молода наука-2020»: тема доповіді «Соціальна мережа "TikTok" як платформа просування вітчизняних медіа» (2020).
Анна Драчова щиро вдячна своєму науковому керівнику Анастасії Кондрико за плідну співпрацю й підтримку.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини