Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їх якості: Web of Science та Антиплагіат»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їх якості: Web of Science та Антиплагіат»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їх якості: Web of Science та Антиплагіат»
23.04.2020 13:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінар наукова діяльність платформа Web of Science антиплагіат

Міжнародні фахівці з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics запрошують науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучитися до вебінару, організованого спільно з компанією Антиплагіат.

Трансляція вебінару буде проходити на 13 країн у двох повторах. Проводять два лектори – дві доповіді, тривалість – 2 години.
24 квітня, 10:00-12:00 та 14:00-16:00
«Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їх якості: Web of Science та Антиплагіат»
«Наукові журнали: хороші, погані та хижацькі»
Лектор: Валентин Богоров (Valentin Bogorov), керівник відділу освітніх програм Clarivate Analytics.
Анонс: Актуальність етики наукових публікацій на сучасному етапі розвитку наукових комунікацій. Критерії якості наукових журналів Web of Science Core Collection. Відбір та моніторинг наукових журналів. Дотримання этических норм наукових публікацій як ключовий критерій якості наукових журналів. Де публікуються найбільш впливові наукові статті у вашій науковій області? Платні та безкоштовні журнали для авторів. Відбір та моніторинг наукових журналів в Russian Science Citation Index. Роль відгуку (ретрагірації) публікації як суттєвого механізму підтримки етичних стандартів у науці. Практика ретрагірації наукових статей – аналіз масиву даних Web of Science Core Collection.
«Антиплагіат: як проблему перетворити в помічника»
Лектор: Юрій Чехович (Yury Chekhovich), кандидат фізико-математичних наук, виконавчий директор компанії Антиплагіат.
Анонс: За останні декілька років системи виявлення запозичення (або, як багато хто говорить, "система антиплагіат") стали звичною частиною наукового публікаційного національного ландшафта. При цьому взаємодія з такими системами частіше всього розглядається і авторамі, і редакторами як ризики і незручності. У той же час, система виявлення запозичення може і повинна бути вірним помічником редактора. У виступу будуть розглядатися: як побудувати роботу автора, щоб не боятися перевірки на запозичення, як повинна бути організована робота редактора, щоб захистити журнал і не відлякати добросовісних авторів.
Реєстрація:
10:00-12:00: https://bit.ly/3baksaT
14:00-16:00: https://bit.ly/2XIe9Hs
14-29 квітня проходять стандартні серії вебінарів російською мовою розклад на https://clarivate.ru/webinars
Із питань вебінарів і доступу до Web of Science звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

Наукова бібліотека

Схожі новини