Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту онлайн-навчання триває в штатному режимі

На факультеті менеджменту онлайн-навчання триває в штатному режимі

На факультеті менеджменту онлайн-навчання триває в штатному режимі
23.04.2020 13:24 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту освітній процес дистанційне навчання

Щовівторка бакалаври 4 курсу факультету менеджмент ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій» та «Логістика» зустрічаються на Zoom-лекціях із дисципліни «Менеджмент персоналу». Зокрема, 21 квітня під час онлайн-лекції обговорили сучасні методи оцінки персоналу, норми та умови праці.

Доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Світлана Маркова зауважила, що оцінка персоналу допоможе вберегти компанію від найрізноманітнішого виду «непорозумінь». Коли все зроблено згідно правил, а правила чіткі і прозорі, про них всі попереджені заздалегідь тощо, то багато речей стає простішими і конфлікти не виникають там, де і не мають виникати. Викладач надала поради щодо проведення якісної оцінки персоналу, особливо в сучасних умовах. Розглянули сильні та слабкі сторони діючих методів. Студенти охоче розповіли про власний досвід з даного питання.
Завершилося заняття дискусією та інтерв’ю, студенти охоче задавали питання і разом з викладачем відповідали на них. Загальне враження від таких постійних zoom-зустрічей – студенти дуже бажають повернутися за «парти» до аудиторій Запорізького національного університету, але всі розуміють необхідність карантинних заходів.

Факультет менеджменту

Схожі новини