Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ організували для майбутніх вступників онлайн-чат із деканом Сергієм Гоменюком

На математичному факультеті ЗНУ організували для майбутніх вступників онлайн-чат із деканом Сергієм Гоменюком

На математичному факультеті ЗНУ організували для майбутніх вступників онлайн-чат із деканом Сергієм Гоменюком
23.04.2020 13:50 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет онлайн-зустріч із деканом профорієнтаційна робота

Математичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приділяє велику увагу питанням розповсюдження корисної та актуальної інформації серед випускників шкіл, їхніх батьків, вчителів, адміністрацій навчальних закладів, міської та обласної спільнот, щодо вступу, навчання та отримання професій, які користуються попитом у Європі. Зокрема, на 2020-2021 навчальний рік факультет має наступні пропозиції для отримання освіти:

- Математика;

- Комп’ютерна математика;

- Комп’ютерне моделювання;

- Комп’ютерні науки;

- Програмна інженерія;

- Інформаційні системи та технології;

- Середня освіта (математика);

- Середня освіта (інформатика);

- Середня освіта (фізика);

- Фізика матеріалів;

- Прикладна фізика.

Перелік освітніх програм можна знайти за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/bakalavr

Саме з метою широкого інформування майбутніх абітурієнтів на початку тижня 21 квітня на математичному факультеті  було вирішено провести онлайн-чат із його деканом, доктором технічних наук, професором Гоменюком Сергієм Івановичем на Facebook-сторінці факультету https://www.facebook.com/mathznu  Платформа проведення онлайн-чату була обрана як перевірена часом, надійна та популярна серед населення

Для онлайн-зустрічі декан підготував відео з вітальними словами та корисними порадами для випускників, дав коротку характеристику спеціальностей факультету. Протягом години, як і планувалось, надходили запитання, на які надавали відповіді.

Головним чином, абітурієнти цікавились специфікою цьогорічних Правил прийому для вступу до вишів, бюджетними місцями, пільгами та квотами, особливостями складання вступних випробувань на старші курси, змістом програм навчання за освітніми програмами. На всі питання було дано змістовні відповіді.

Паралельно  йшла робота в телеграм-каналі факультету для абітурієнтів, а також оброблялись питання, заздалегідь накопичені через гугл-форму. На зв'язку знаходились і заступники декана, і завідувачі кафедр. Для організаторів роботи було багато. Отже, захід пройшов результативно і корисно.

Титанічну роботу з його організації та технічної підтримки провели модератори Facebook-сторінки факультету доценти Красікова Ірина Володимирівна та Ткаченко Ірина Григорівна, велика їм подяка!

Наступним цікавим заходом на факультеті буде проведення 23-24 квітня  Всеукраїнської наукової конференції молодих науковців «Актуальні проблеми математики та інформатики» у форматі відеоконференції з запрошенням до участі талановитих учнів Запорізького регіону з доповідями щодо їх наукових теоретичних та практичних досліджень.

Математичний факультет готовий до співпраці. Ми чекаємо вступників на навчання. Тимчасові випробування нас не зупинять, а навпаки, підготують до ще більш цікавого та плідного освітнього процесу.

Шановний випускнику! Обміркуй переваги навчання в Запорізькому Найкращому Університеті! Стань студентом математичного факультету!

 

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи

 

Схожі новини