Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті розпочався online-марафон «Girls Power Tech»

У Запорізькому національному університеті розпочався online-марафон «Girls Power Tech»

У Запорізькому національному університеті розпочався online-марафон «Girls Power Tech»
23.04.2020 15:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем online-марафон «Girls Рower Tech»

Двадцять третього квітня, з нагоди Міжнародного дня кар’єри дівчат в IT в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартував online-марафон «Girls Рower Tech» під гаслом «Дівчата заряджають технології». Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна 2020» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України. Метою цього заходу завжди було і є залучення дівчат до вивчення ІТ-технологій, сприяння розвитку STEM-освіти в Україні. І звичайно ж, відповідно до гендерної політики, зацікавлення дівчат-підлітків можливістю побудувати успішну кар’єру в ІТ.

Як зазначила координатор заходу від інженерного інституту ЗНУ доцент Наталія Полякова, День кар'єри дівчат в ІТ ми звикли святкувати галасливими ІТ-іграми та натхненими зустрічами в аудиторіях. Цього року святкування повністю перенесено в online і Запорізький національний університет є єдиним вишем України, який проводить такий тривалий марафон. На учасників чекають натхненні історії успішних у ІТ дівчат, зокрема наших випускниць, цікавий навчальний тест про вагомий внесок жінок у розвиток ІТ. Приєднуйтеся!

До участі в Міжнародному дню кар’єри дівчат у IT запрошуються учні старших класів шкіл, професійно-технічних закладів та коледжів.

За підсумками події учасники отримують сертифікати.Навчальний заклад теж отримає сертифікат, але за умови наявності понад десяти сертифікатів його учнів.

Для отримання доступу до навчальних матеріалів, відеозаписів та тесту кожен учасник реєструється особисто за адресою:

https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-1015107

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини