Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті активно займаються профорієнтацією та науковою діяльністю в онлайн-режимі

На юридичному факультеті активно займаються профорієнтацією та науковою діяльністю в онлайн-режимі

На юридичному факультеті активно займаються профорієнтацією та науковою діяльністю в онлайн-режимі
24.04.2020 14:33 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес дистанційне навчання профорієнтаційна діяльність наукова діяльність

Організація для студентів освітнього процесу в режимі онлайн на період карантину для багатьох викладачів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) видалася досить складною та водночас відповідальною справою. Вони почали активно шукати ресурси, які б допомогли проводити якісні онлайн-заняття. Дистанційне навчання з використанням різноманітних технологій та онлайн-сервісів допомагає більш ефективно засвоїти матеріал, тому студенти та викладачі юридичного факультету продовжують працювати у системі Moodle, Zoom та інших.

Незважаючи на тимчасово ускладнені умови навчання, юридичний факультет ЗНУ проводить активну профорієнтаційну роботу. Зокрема, на цьому тижні декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та викладачі кафедри кримінального права та правосуддя разом зі студентами 1-4 курсів Бжассо Еліною, Рубель Аліною, Михайловою Аліною, Андрусюк Діаною, Родіною Аліною за допомогою платформи Zoom зустрілися з абітурієнтами в режимі онлайн. Вони розповіли майбутнім вступникам про переваги навчання на юридичному факультеті, порадили продовжувати сумлінно готуватися до ЗНО, щоб вступити до омріяного вищого навчального закладу та успішно самореалізуватися у бажаній професії. Також вони звернули увагу старшокласників на 10 особливостей вступу у 2020 році до Запорізького національного університету, з якими можна ознайомитися за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2017-virtual-consul-centre/ Представники юридичного факультету відповіли на всі питання учасників відеоконференції.
Навіть карантин не заважає студентам та викладачам юридичного факультету ЗНУ займатися науковою діяльністю. Після онлайн-обговорення тез засідань круглого столу на тему «Актуальні проблеми проведення економічних, товарознавчих, будівельних експертиз та правові шляхи їх вирішення», комісією у складі викладачів кафедри кримінального права та правосуддя та декана юридичного факультету Тетяна Коломоєць було обрано найкращі роботи, які вже 29 квітня будуть представлені на конференції Інженерного інституту ЗНУ.
Але навіть на цьому робота юридичного факультету на поточному тижні не завершується. 25 квітня, у суботу, відбудеться онлайн-зустріч його представників із суддею Заводського суду м. Запоріжжя, к.ю.н. Сінєльником Р.В. на тему «Адвокат у судовому процесі». У лекції також візьмуть участь викладачі кафедри кримінального права та правосуддя Пирожкова Ю.В., Ларкін М.О., Войтович Є.М. Викладачі факультету запрошують студентів 1 курсу взяти участь у корисному й цікавому заході.

Юридичний факультет

Схожі новини