Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі економічного факультету відбулась онлайн-зустріч декана Алли Череп з абітурієнтами

На базі економічного факультету відбулась онлайн-зустріч декана Алли Череп з абітурієнтами

На базі економічного факультету відбулась онлайн-зустріч декана Алли Череп з абітурієнтами
24.04.2020 15:15 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч із деканом

24 квітня абітурієнти, які мріють пов’язати свою долю з економічним факультетом ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), змогли взяти участь у профорієнтаційній онлайн-зустрічі, яка вже традиційно відбулась за допомогою конференції zoom. До учасників онлайн-зустрічі звернулась декан економічного факультету, професор Алла Череп.

Під час зустрічі Алла Василівна розповіла про всі спеціальності факультету, за якими відбувається підготовка фахівців: фінанси і кредит; облік і аудит; економічна кібернетика; міжнародна економіка; управління персоналом і економіка праці; маркетинг; економіка та управління ринком землі. Також в онлайн-розмові йшлося про структуру економічного факультету, ознайомила майбутніх абітурієнтів з основними перевагами навчання на факультеті, умовами вступу, переліком конкурсних предметів та обсягами державного замовлення.

Алла Василівна повідомила про міжнародні зв’язки факультету з Польщею, Францією, Казахстаном, зазначивши, що «на економічному факультеті завжди навчалося дуже багато студентів-іноземців». Вона зауважила, що студенти економічного факультету можуть пройти міжнародне стажування в Болгарії та Франції. Особливу увагу  абітурієнтів акцентували на можливостях працевлаштування після закінчення ЗВО в банківські та фінансові установи, крупні та малі підприємства, аудиторські компанії.

Також Алла Василівна запросила всіх абітурієнтів приєднатись до літньої школи економічного факультету, робота якої запланована на період з 8.06 по 13.06, 15.06 по 20.06. Розповіла про ректорське есе та премію, яку отримує переможець вступивши до економічного факультету. 

Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкувались з завідуючими кафедр:  економічної кібернетики д.е.н., професором Максишко Н.К.; фінансів, банківської справи та страхування к.е.н., доцентом Кущиком А.П.; обліку та оподаткування – д.е.н., професором Шмиголь Н.М.; управління персоналом і маркетингу – д.е.н., професором Івановим М.М., представником кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму – к.е.н., доцентом Венгерською Н.С.

Упродовж зустрічі усі охочі поставили свої запитання за допомогою чату, на які Алла Василівна дала вичерпні відповіді. Зокрема, майбутні абітурієнти запитували про терміни проведення ЗНО, вивчення іноземних мов на факультеті, поселення у гуртожитки, вартість навчання та кількість бюджетних місць.

Під час онлайн-зустрічі Алла Василівна наголосила, що економічний факультет – це одна велика родина. І ті студенти, які віддали перевагу економічним спеціальностям, будуть мати змогу реалізовувати себе в суспільстві.

Усім майбутнім абітурієнтам побажала ставити амбітні плати, вступити на бюджетну форму та стати провідними спеціалістами в економічній галузі – обравши економічний факультет ЗНУ.

 

Юлія Уманська,

заступник декана економічного факультету з навчальної роботи

 

Схожі новини