Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ відбулося онлайн-засідання конференції «Молода наука-2020»

На факультеті економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ відбулося онлайн-засідання конференції «Молода наука-2020»

На факультеті  економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ відбулося онлайн-засідання конференції  «Молода наука-2020»
28.04.2020 13:28 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту студентська наука університетська конференція «Молода наука-2020»

На факультеті економіки та менеджменту інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)  з 15 по 17 квітня 2020 року тривала ХІІІ університетська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2020». У конференції взяли участь завідувачі кафедр професор  Наталія Метеленко, професор Валентина Воронкова,  професор Тетяна Меліхова,  професор В’ячеслав Глущевський, доцент Олена Дробишева, а також відповідальні за наукову роботу на факультеті Ірина Сіліна, Олександр Шапуров, в.о. декана Єлизавета Ткаченко.

За допомоги технології віддаленого конференц-зв’язку – платформи Zoom – магістранти, аспіранти та молоді вчені представили на розгляд компетентної комісії власні наукові розробки. Наукові секції конференції були сформовані за приналежністю до кафедр: обліку, аналізу, оподаткування і аудиту (6 доповідей); менеджменту організацій та управління проектами (11 доповідей); фінансів, банківської справи та страхування (10 доповідей); економіки та інформаційних технологій і економіки підприємства (9 доповідей).

Усі учасники конференції відзначили актуальність тем доповідей за напрямами менеджменту, державного управління, фінансів, економіки підприємства, обліку та аудиту, сучасних інформаційних технологій тощо. Особливою популярністю під час наукових дискусій користувались такі тематики: цифровізація виробничих та організаційних процесів, боротьба з кіберзлочинністю, діджиталізація суспільства, використання сучасних фінансових технологій в банківській сфері та інші.

Учасники конференції та їх наукові керівники відзначили доповіді молодого вченого Олександра Шапурова («Тенденції необанкінгу в умовах розвитку фінансових технологій» (науковий керівник професор – Н.Г.  Метеленко) та аспіранта кафедри менеджменту організацій та управління проєктами Олексія Ганцовського («Міжнародний досвід формування концепції корпоративної соціальної відповідальності» (науковий керівник – академік В.Г. Воронкова).

В обговоренні визначення переможців взяли участь всі наукові керівники та кафедри факультету. Враховуючи досягнення та наукові здобутки претендентів, призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце –  Андрій Митикасов, магістр 1 курсу факультету економіки та менеджменту з доповіддю «Перспективи цифровізації виробничих і організаційних процесів підприємств у контексті застосування комплексного економічного аналізу» (науковий керівник  – професор В.В. Глущевський); 2 місце – Оксана Бугайчук, аспірант першого року спеціальності менеджмент, доповідь на тему «Боротьба з кіберзлочинністю в умовах діджиталізованого суспільства» (науковий керівник – професор В.Г. Воронкова В.Г.); 3 місце – Алла Оренчак, студентка 1 курсу магістратури з доповіддю «Тенденції розвитку ювелірного ринку в умовах сучасної України» (науковий керівник – професор А.П. Макаренко).

За результатами проведеної конференції та підсумками наукової та виховної роботи зі студентами вчена рада факультету економіки та менеджменту вирішила рекомендувати для нагородження грамотою ректора ЗНУ молодого вченого Олександра Шапурова.  Розвиток науки – це запорука зростання держави, закладу вищої освіти, яким є Запорізький національний університет, що має славетні традиції, а науковці – це інтелектуальний потенціал ЗНУ та держави. Колектив викладачів факультету вітає переможців і бажає всім учасникам експериментувати, досліджувати незвідане та завжди сприяти розвитку інтелектуальної особистості.

Проведення ХІІІ університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2020» на факультеті економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ засвідчило про величезний потенціал для інноваційного розвитку науки на факультеті.

 

Заступник в.о. декана факультету економіки та менеджменту

 з наукової роботи та міжнародної діяльності І.В. Сіліна

 

 

 

                                                                  

Схожі новини