Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії посіла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за спеціальністю «Металургія»

Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії посіла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за спеціальністю «Металургія»

Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії посіла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за спеціальністю «Металургія»
28.04.2020 15:33 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра прикладної екології та охорони праці Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Металургія»

У Національній металургійній академії України підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Металургія». Конкурс проводився за такими спеціальностями (спеціалізаціями), як металургія (металургія чорних металів, металургія кольорових металів, спеціальна металургія, екологія та охорона навколишнього середовища (екологія металургії)), обробка металів тиском, ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів, матеріалознавство. Інженерний інститут Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляла студентка I курсу магістратури кафедри прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії Євгенія Тарабан.

Дівчина представила на розгляд комісії свою наукову роботу за темою «Оцінка ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами зважених часток пилу від стаціонарних джерел металургійних підприємств м. Запоріжжя». Науковий керівник студентки - доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Каріна Бєлоконь. Робота була виконана за спеціалізацією «Екологія та охорона навколишнього середовища (екологія металургії)».

За результатами ІІ туру студентка 1 курсу магістратури факультету будівництва та цивільної інженерії була нагороджена диплом 3 ступеня. Вітаємо Євгенію Тарабан та її наукового керівника доцента Каріну Бєлоконь із перемогою та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

 

Факультету будівництва та цивільної інженерії

 

Схожі новини