Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця юридичного факультету, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Бородіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця юридичного факультету, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Бородіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця юридичного факультету, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Бородіна
04.05.2020 13:17 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються представники різних факультетів вишу. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускниці юридичного факультету, директора Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольги Бородіної. Ось що вона розповідає про свої студентські роки та побудову успішної кар’єри:

- Бути юристом мріяла ще з дитинства, бо пов’язувала цю професію із справедливістю та   можливістю її відстоювати. На шляху до професії закінчила ще декілька навчальних закладів, захоплювалась журналістикою.

Трудовий шлях у  галузі права починала із посади секретаря судового засідання та судового виконавця Жовтневого районного суду міста Запоріжжя. Мала можливість отримати досвід роботи правовим інспектором Запорізької обласної ради профспілки працівників освіти і науки, очолювала юридичний відділ під час створення міського відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Юридичний факультет Запорізького національного університету закінчила з відзнакою у 2001 році. Пишаюся тим, що навчалась у кращих правознавців Запоріжжя.

У 2003 році отримала свідоцтво і займалась адвокатською практикою. Це був безцінний  життєвий і професійний досвід. У 2015 році, після подій на Майдані, які змінили країну, виникло бажання взяти участь у цих змінах і випробувати себе  на адміністративній посаді. Так, за результатами відкритого конкурсу, була призначена на посаду директора Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час становлення системи безоплатної правової допомоги  брати  участь у її розбудові, створенні інституції нового зразка було особливою честю і певною відповідальністю.

Найціннішим у цій діяльності виявились люди – колеги, клієнти центру, адвокати, партнери, фахівці в галузі права. Робота в системі безоплатної правової допомоги дозволила повернутися до тісної співпраці з рідним юридичним факультетом ЗНУ. Тепер студенти університету проходять практику в Запорізькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, знайомляться з професією юриста, отримують досвід у сфері захисту прав громадян, беруть участь у правопросвітницьких заходах.

 У найближчих планах – відновлення взаємодії з юридичною клініко  університету для підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичних спеціальностей, долучення їх до надання безоплатної правової допомоги вразливим верствам населення.

Найважливішим у професії юриста вважаю повагу до прав людини, її гідності, прагнення до саморозвитку і отримання задоволення від результату своєї діяльності. А найважливішим у житті – залишатися Людиною на будь-якій посаді, цінувати кожну мить життя й бути щасливим.

 

 

 

Схожі новини