Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбувся онлайн-захист звітів педагогічної практики для студентів спеціальності «Фізична культура і спорт»

В ЕПК відбувся онлайн-захист звітів педагогічної практики для студентів спеціальності «Фізична культура і спорт»

В ЕПК відбувся онлайн-захист звітів педагогічної практики для студентів спеціальності «Фізична культура і спорт»
05.05.2020 11:26 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес педагогічна практика дистанційне навчання

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для студентів спеціальності «фізична культура і спорт» відбувся захист педагогічної практики, що тривала з вересня (раз на тиждень).

На заході, організованому на Zoom-платформі були присутні керівники від ЕПК Анна Багорка й Алевтина Калюжна, керівники від баз практики Людмила Левченко та Тетяна Матвіїшина, керівник напрямку фізичного виховання коледжу Олена Есаулова, завідувач практикою Інна Кирилова, завідувач педагогічним відділенням Ірма Федючок і студенти гр. К17-17.
Як студенти, так і керівники, відзвітували про проходження практики, поділилися враженнями, обговорили недоліки та шляхи оптимізації педагогічної практики в майбутньому. Не залишалися студенти осторонь і під час карантину – вони зробили відеозаписи різноманітних видів рухової активності (ранкова гігієнічна гімнастика, фізкультхвилинки, вправи для очей, постави тощо), які були запропоновані до використання у школах.
Особливу подяку керівники практики висловлюють найактивнішим студентам: Чудновець Катерині, Гуцуляку Валерію, Кузьменко Марії, Бережній Юлії, Маковоз Оксані.
Ця група студентів ЕПК подолала найважливішу складову освітнього процесу – практичну, попереду в них – фінішна пряма.
Колектив ЕПК бажає студентам успішного завершення навчального року й реалізації у набутій професії!

Анна Багорка, Викладач ЕПК

Схожі новини