Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ – організатор традиційних днів україно-польської культури, науки і освіти «Pod jednym niebem» та днів Європи-2020 «Україна – Польща – Словаччина»

Факультет економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ – організатор традиційних днів україно-польської культури, науки і освіти «Pod jednym niebem» та днів Європи-2020 «Україна – Польща – Словаччина»

Факультет економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ – організатор традиційних днів україно-польської культури, науки і освіти «Pod jednym niebem» та днів Європи-2020 «Україна – Польща – Словаччина»
07.05.2020 10:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут Факультет економіки та менеджменту Центр польської культури і мови ім Яна ІІІ Собеського міжнародна діяльність дні україно-польської культури науки і освіти «Pod jednym niebem» дні Європи-2020 «Україна – Польща – Словаччина»

Щорічні травневі дні українсько-польської культури, науки й освіти «Pod jednym niebem» та дні Європи-2020 «Україна – Польща – Словаччина», в яких беруть участь парламентарії, науковці, діячі культури та мистецтва України і країн Центральної і Східної Європи, з повним правом можна вважати міжнародною візитною карткою нашого краю. Традиційно ці заходи вміщують як виставки, фестивалі, концертні програми, так і науково-практичні конференції, семінари, панельні дискусії тощо. Корективи, які вніс карантин у навчальний процес і культурне життя у багатьох країнах світу, змусили наукову спільноту перевести всі заходи у дистанційний формат. Викладачі та студенти інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) теж успішно проводять online свої наукові дослідження, навчальний процес, культурну й міжнародну діяльність, не зраджуючи традиціям.

31 травня 2020 року в гуманітарно-природничому університеті ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) завершується перший семестровий академічний обмін у форматі студентського стажування для студентів факультету економіки та менеджменту інженерного інституту. А ті наші студенти, що навчаються у виші-партнері – Вищої школі управління охороною праці (м. Катовіце, Республіка Польща) за програмою «2 Дипломи» магістерського напряму управління (спеціалізація «Стратегічне управління підприємством»), успішно завершили перший сесійний період.

Керівництво й наукова спільнота зарубіжних університетів-партнерів, випускники факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ та студенти-учасники міжнародних програм звернулись до організаторів днів українсько-польської культури, науки і освіти «Pod jednym niebem» – Ганни Макушинської, Наталії Метеленко, Ірини Сіліної, Олени Яришко з пропозицією підсумувати навчально-наукову діяльність весняного семестру організацією міжнародної науково-практичної конференції між спорідненими факультетами у форматі online. Така ініціатива була підтримана ректором Запорізького національного університету Миколою Фроловим.

І ще одним приводом для активності у цьому навчальному році є 25-річчя факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ. За зверненням лідерів студентської спільноти, випускників факультету на базі інженерного інституту відбудеться конференція за темою «Економіка та менеджмент у період цифрової трансформації бізнесу, суспільства і держави».

Організаційний комітет конференції запрошує науковців, держслужбовців, представників бізнесу, студентів та зацікавлені організації взяти участь у роботі конференції з актуальної тематики і долучитися до міжнародної співпраці, яка надає можливості навіть в період пандемії зберегти та примножити людяність, дружні взаємовідносини й окреслити нові перспективи співробітництва.

 

Організаційний комітет конференції

 

 

 

Схожі новини