Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - під гаслом "Ніколи знову!"

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - під гаслом "Ніколи знову!"

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - під гаслом "Ніколи знову!"
08.05.2020 15:20 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання День пам’яті та примирення День перемоги на нацизмом у Другій світовій війні

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)! Цими днями, 8 і 9 травня, український народ відзначає День пам’яті та примирення й День перемоги на нацизмом у Другій світовій війні! Ці дати – особливі для всіх громадян нашої країни. Це – час скорботи і радості, мужності та безсмертя, символ величі народного подвигу. Щороку в ці травневі дні українці подумки звертають до тих страшних подій, що стали світовою трагедією людства. І водночас згадують про величезну роль згуртованості, патріотизму й одностайності всього нашого народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Вони пам’ятають про великий подвиг усіх борців проти нацизму і засвідчують глибоку щиру пошану героям.

9 травня – Свято Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни.

Ми, вся велика й дружна родина Запорізького національного університету, схиляємося в доземному поклоні перед ветеранами, серед тих, хто захищав Батьківщину у часи лихоліття, були викладачі, студенти й випускники нашого закладу вищої освіти – тоді ще Запорізького державного педагогічного інституту. Через страшні воєнні часи вони пронесли любов до Батьківщини і бажання бачити її незалежною та квітучою. Важко переоцінити їхній подвиг, мужність  і справжній патріотизм.

Ті давні уроки історії вчать нас цінувати безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину і єдину Україну! Особливо гостро ми відчуваємо потребу в єднанні, примиренні на сьогодні – у складні часи відстоювання права на незалежність, які вимагають взаєморозуміння, довіри й великої самовіддачі.

Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття, щоб тінь смутку ніколи не затьмарювала ваше чоло. Нехай у кожній родині панують добро, злагода і любов, а наша держава здобуде омріяний мир і перемогу!

 

 

Схожі новини