Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До уваги абітурієнтів: інформація про можливості зміни для окремих випускників місця проходження ЗНО у 2020 році

До уваги абітурієнтів: інформація про можливості зміни для окремих випускників місця проходження ЗНО у 2020 році

До уваги абітурієнтів: інформація про можливості зміни для окремих випускників місця проходження ЗНО у 2020 році
08.05.2020 15:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зовнішнє незалежне оцінювання зміни до графіка проведення ЗНО реєстрація на ЗНО

Представники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прагнуть своєчасно та в повному обсязі інформувати абітурієнтів про всі зміни у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії-2020. Тож звертаємо увагу цьогорічних абітурієнтів, що з 6 до 18 травня можна буде змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання. Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного.

Відповідний лист щодо можливості зміни для окремих випускників місця проходження ЗНО в 2020 році Міністерство освіти і науки надіслало керівникам закладів освіти. Ознайомитись із його змістом можна, перейшовши за покликанням: https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-mozhlivosti-zmini-dlya-okremih-vipusknikiv-miscya-prohodzhennya-zovnishnogo-nezalezhnogo-ocinyuvannya-u-2020-roci та завантаживши відповідний файл.
«Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з приїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО», – зазначає в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
Нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.
Докладна інформація щодо процедури зміни місця складання ЗНО розміщена в «Кабінеті керівника закладу освіти» на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Слідкувати за новинами, пов’язаними з проведенням зовнішнього незалежного оцінювання-2020 можна на порталі Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua або на сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/

Схожі новини