Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили відеозвернення головного бухгалтера Оксани Арістової

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення головного бухгалтера Оксани Арістової

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення головного бухгалтера Оксани Арістової
08.05.2020 15:24 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності відеозвернення гуртожитки оплата за навчання

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення головного бухгалтера вишу Оксани Арістової. Під час карантину на адресу відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності надходить чимало запитань, пов’язаних із різними аспектами життєдіяльності вишу. Оксана Вікторівна у відеозверненні надала відповіді на найбільш популярні серед цих запитів. Ознайомитись із відеозаписом можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=A-hvr5eNglU

- Доброго дня, шановні студенти, викладачі та співробітники! Бухгалтерія ЗНУ працює в штатному режимі, щоб ви могли залишатися вдома. Але карантин – не канікули, тому дистанційне навчання триває, а стипендії та заробітна плата виплачують вчасно та в повному обсязі.
Крім того, Оксана Вікторівна відповіла на запитання, які на сьогодні турбують багатьох.
- Як оплачувати навчання?
- Оплата за навчання в поточному семестрі здійснюється в повному розмірі, згідно з укладеними раніше договорами. Якщо ж виникають труднощі з оплатою, зверніться до нас із заявою на реструктуризацію оплати.
- Чи буде здійснено перерахунок за проживання в гуртожитку за час карантину?
- Так, наприкінці року буде здійснено перерахунок за комунальні послуги за період карантину. У наступному році студенти будуть сплачувати за проживання за мінусом перерахунку. Тобто не 520 грн за місяць, а менше. Студентам випускних курсів кошти будуть повертати згідно їх заяв на картки.
- Чи вистачить місць у гуртожитках на наступний рік?
- Так, в університету є 5 гуртожитків у 3 районах. Крім того, плата за проживання в наступному році не зміниться. При цьому університет допомагає і буде допомагати й надалі студентам проходити всі стадії оформлення субсидій.
До речі, після карантину ви повернетесь в університет, де буде ще зручніше навчатися. Саме для цього зараз тут тривають ремонтні роботи. ЗНУ чекає на вас!

Схожі новини