Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики студенти в онлайн-режимі зустрілися з головним редактором дитячих видань Ольгою Волковою

13.05.2020 12:30 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес дистанційне навчання майстер-клас

Карантин – не привід позбавляти себе нових емоцій і вражень, нових знайомств із цікавими людьми, особливо, якщо це стосується твоєї майбутньої професії. Тож 8 травня студенти факультету журналістики освітньої програми «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання» (ZNU, Zaporizhzhia National University) за допомогою платформи ZOOM зустрілись із головним редактором пізнавального журналу для малюків «Зайка» та газети-журналу для школярів «Клякса» Ольгою Волковою.

Провідний фахівець видавничої галузі розповіла про цікаві етапи  професійного зростання, дала поради своїм майбутнім колегам. Зокрема, вона наголосила на тому, що в епоху науково-технічного прогресу редактор-видавець повинен постійно опановувати сучасні технології, займатися саморозвитком.  Ольга Василівна протягом багатьох років активно співпрацює із кафедрою видавничої справи та редагування, керуючи навчальними і виробничими практиками. Тому їй було дуже цікаво дізнатись про враження першокурсників від дистанційної навчальної практики, яку вони проходили в редакції видання «Клякса», відповідати на питання студентів-видавців.

Наприкінці зустрічі редакторка зауважила, що чекає від теперішніх і майбутніх практикантів оригінальних ідей втілення видавничих проєктів.

Інна Горбенко