Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У період карантину тривають масштабні роботи із модернізації матеріально-технічної бази вишу

У період карантину тривають масштабні роботи із модернізації матеріально-технічної бази вишу

У період карантину тривають масштабні роботи із модернізації матеріально-технічної бази вишу
14.05.2020 13:41 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина наукова бібліотека ремонти енергоощадні вікна

У період карантину на території ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не припинялося проведення ремонтних робіт, що покликані забезпечити комфортні умови роботи для викладачів, співробітників і студентів університету. Їх проводять фахівці ремонтно-будівельної групи під особистим контролем ректора Миколи Фролова та проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра.

Наразі масштабні перетворення відбулися і відбуваються на території навчального корпусу № 2. Тут університетські будівельники здійснили заміну 170 кв. м вікон на нові – світлі, зручні та енергоощадні. Зокрема, в усіх приміщеннях наукової бібліотеки відбулися такі перетворення – а це майже 30 нових великих металопластикових вікон. За що директор бібліотеки Ніна Чала та фахівці відділів дякують керівництву університету. Адже не лише покращився естетичний вигляд бібліотечних залів – вони тепер виглядають світлішими, об’ємнішими, а й легше стало підтримувати відповідний температурний режим та умови для зберігання книжкових фондів, які є унікальними для Запорізького регіону.

Окрім цього, капітальні ремонти відбулися й у санвузлах на усіх поверхах будівлі. Тут встановлена нова сантехніка, умивальники. Відбулася заміна трубопроводів на металопластикові. Здійснено реконструкцію системи електромережі та освітлення. Встановлено нові кабінки, а також покладено нові кахлі і, звичайно, встановлено металопластикові вікна. Тож жіночі й чоловічі убиральні стали зручнішими, комфортнішими у користуванні.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини