Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованці магістратури юридичного факультету ЗНУ, юрисконсульти міжнародних компаній Антон Барліт та Ірина Кравченко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованці магістратури юридичного факультету ЗНУ, юрисконсульти міжнародних компаній Антон Барліт та Ірина Кравченко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованці магістратури юридичного факультету ЗНУ, юрисконсульти міжнародних компаній Антон Барліт та Ірина Кравченко
15.05.2020 11:41 Все Головні новини Факультети Юридичний Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування триває реалізація проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускників-магістрів юридичного факультету. Антон Барліт й Ірина Кравченко вступили на навчання у 2013 році, спочатку отримали дипломи бакалавра, а вже торік (2019) закінчили магістратуру юридичного факультету. Обоє вони сьогодні – успішні юрисконсульти, які працюють у міжнародних юридичних компаніях у м. Києві.

-         Розкажіть, будь-ласка, як склалася ваша доля після завершення навчання у ЗНУ? Де і ким ви зараз працюєте?

-         Антон: Після закінчення магістратури ми з Іриною вирішили переїхати до Києва, де вбачали більше перспектив для особистого кар’єрного розвитку. Зараз ми обоє працюємо за фахом у різних міжнародних юридичних фірмах. Я займаюся практикою консультування під час виходу на ринок, у галузі трудового та міграційного права – у рамках роботи міжнародної мережі Pricewaterhouse Coopers Ukraine. Зокрема, наші фахівці надають консультації з приводу створення бізнесу в Україні та формування оптимальної структури корпоративного управління. До кола нашої компетенції також входить питання регулювання трудових відносин та міграційні.

-         Ірина: Я знайшла себе в практиці банківського та фінансового права в CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. Разом із командою ми здійснюємо юридичний супровід великих транзакцій із провідними міжнародними та українськими банками, займаємося проєктним фінансуванням. Наразі працюємо над фінансуванням кількох із найбільших торгових центрів України.

-         Свого часу ви обрали юридичний факультет ЗНУ. Чому саме?

-         А.: Моєю метою було отримати юридичну освіту кращого зразка в нашому регіоні. Місце майбутнього навчання не викликало сумнівів: ще починаючи зі школи, юридичний факультет ЗНУ був моїм єдиним пріоритетом під час вступній кампанії.

-         І.: Погоджуся з Антоном. Але наприкінці закінчення 11 класу в мене ще були вагання щодо вибору моєї майбутньої професії. Поряд із юридичною освітою я розглядала й інші варіанти. Але однозначним був вибір ЗВО – це мав бути саме Запорізький національний. І не помилилася: навчання на юридичному факультеті перевершило всі мої очікування. Сьогодні я впевнено можу сказати, що отримала найкращу в Україні юридичну освіту!

-         Що було найбільш значущим та запам’яталося зі студентських років?

-         А.: Найяскравіші враження в мене залишились від студентського життя на факультеті. Воно було багатогранним і насиченим впродовж усіх років навчання. І вже зараз, після завершення навчання в університеті, обговорюючи тему освіти і наші студентські роки, ми розуміємо, що адміністрація юридичного факультету і ЗНУ повсякчас намагалася створювати всі умови для всебічної реалізації студентів. Веселе й цікаве студентське життя гармонійно поєднувалось з навчанням та науковою діяльністю.

-         І.: Протягом 5 років навчання в університеті відбулося багато цікавого. Звичайно ж, запам’яталися перші лекції, семінари, перші знайомства з групою та студентською радою, до роботи якої я приєдналася одразу ж у першому навчальному семестрі. Наша команда, яка сформувалась майже з самого початку 1 курсу і була разом до самого випуску, залишила багато приємних спогадів. Спочатку я була задіяна у благодійному секторі: ми проводили безліч заходів як для дітей, так і для дорослих, зокрема для учасників АТО та їхній сімей, реалізовували акції з протидії СНІДу, самі шили червоні стрічки тощо. Згодом я працювала над питаннями міжнародних зав’язків. Ми представляли факультет на Днях Європи, влаштовували мовні кафе та літературні вечори. Без сумніву, тішило й мотивувало те, що впродовж усіх років навчання ми відчували колосальну підтримку всього нашого факультету!

-         Ще під час навчання на юридичному факультеті ви брали участь у програмах міжнародного стажування. Розкажіть про цей ваш досвід, будь ласка.

-         І.: Дійсно, це були дуже насичені два роки, але, напевно, саме база підготовки на юридичному факультеті ЗНУ разом з європейською освітою надала нам можливість стати тими, ким ми є зараз. Завдяки програмі академічної мобільності, що діє в ЗНУ, після закінчення бакалаврату в 2017 році ми з Антоном вступили на юридичний факультет у Вроцлаві (Польща). А ще – одночасно й на магістратуру юридичного факультету нашого університету. Дана програма мобільності надала нам можливість отримати дипломи магістрів одразу двох закладів вищої освіти.

-         А.: Так, за кордоном, навчаючись англійською мовою, ми отримали ще одну актуальну спеціалізацією – з міжнародного та європейського бізнес-права. Поєднувати навчання у двох університетах одночасно було нелегким завданням. При цьому варто сказати кілька гарних слів про електронну систему навчання Moodle, яка вже кілька років поспіль працює в ЗНУ і яка дозволяла нам дистанційно виконувати всі завдання та ефективно співпрацювати з викладачами юридичного факультету. 

-         Наостанок, як успішні випускники юридичного факультету ЗНУ, надайте певні практичні поради тим нинішнім студентам, які зараз тут навчаються і прагнуть вже сьогодні розпочати закладати фундамент майбутнього кар’єрного зростання?

-         Звертаючись до студентів ЗНУ, ми хочемо підкреслити, що ви вже є студентами Запорізького найкращого університету! Отже, вашими першочерговими завданнями на період студентства є такі: не проґавити час і використати його на сумлінне навчання й особистісний розвиток, вже розпочати напрацьовувати зв’язки і використовувати всі перспективні можливості, які забезпечує юридичний факультет і університет для своїх студентів. А ще – беріть активну участь у цікавому й різноманітному студентському житті й отримуйте від нього задоволення! Адже цей час потім вже не можна бути повернути і його вже не можна буде забути!

 

Схожі новини