Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До освітнього процесу в режимі онлайн в Економіко-правничому коледжі залучають професіоналів відповідних галузей

15.05.2020 12:37 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес дистанційне навчання

Днями в рамках курсу «Вступ до спеціальності», студенти 1 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) познайомилися з діяльністю Українського фонду «Благополуччя дітей» (м. Київ).

Студенти дізнатися, що фонд розпочав свою діяльність ще у 1997 році. Основою його місією є створення середовища, у якому кожна дитина в Україні розкриє свій повний потенціал. УФ «Благополуччя дітей» стояв у витоків розвитку спеціальності соціальна педагогіка в Україні. Засновниками фонду були таки відомі науковці, як Ірина Звєрева та Галина Лактіонова, за підручниками яких навчаються сучасні здобувачі спеціальності. Керівниця проєктів фонду Олена Шипиленко та консультантка з комунікації фонду Олександра Заруцька розповіли майбутнім соціальним педагогам не тільки про проєкти фонду, але й про відмінності між недержавними організаціями та державними, про джерела фінансування благодійних організації (зокрема, про крауфандінг), про прямі та непрямі послуги, які надають благодійні фонди. А головне – про загальні напрямки роботи соціального педагога в недержавних громадських організаціях.

Катерина Тарасова