Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До уваги викладачів: у ЗНУ розвивається корпоративна пошта

До уваги викладачів: у ЗНУ розвивається корпоративна пошта

До уваги викладачів: у ЗНУ розвивається корпоративна пошта
22.05.2020 14:51 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центру інформаційних систем і комп’ютерних технологій університетський сайт корпоративна пошта

Звертаємо увагу науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету(ZNU, Zaporizhzhia National University): для зручності їхньої комунікації наш заклад вищої освіти розвиває корпоративну електронну пошту у домені @znu.edu.ua. На сьогодні до послуг її користувачів – новий інтерфейс та нові можливості поштової скриньки.

Значну роботу для досягнення цього результату здійснили фахівці Центру інформаційних систем і комп’ютерних технологій Владислав Ракша і Андрій Коловський.

У новому інтерфейсі використовується Roundcube – вільне програмне забезпечення. Його основні переваги: зручна робота з поштою як з комп’ютера, так і з мобільних пристроїв; автоматичне додавання адресатів до адресної книги та відображення збережених email адрес у вигляді підказок під час створення нового листа; можливість самостійної зміни пароля користувача; можливість відновлення пароля за допомогою резервної адреси електронної пошти, без необхідності звернення до адміністратора; можливість розширення функцій, доступних для користувача, за допомогою системи додаткових модулів-плагінів.

Перейти на сторінку корпоративної пошти з головної сторінки університету можна, скориставшись рубрикою «Швидкі посилання», обравши там пункт «Корпоративна пошта», або за покликанням https://mail.znu.edu.ua 

Для реєстрації нових користувачів потрібно заповнити гугл-форму за покликанням: https://bit.ly/2VDT7IB  

При створенні логіну поштової скриньки у домені @znu.edu.ua рекомендується використати транслітерацію прізвища латинськими літерами або ініціали та прізвище.

Із питань, пов’язаних із техпідтримкою, варто звертатися за покликанням help.znu.edu.ua або за адресою postmaster@znu.edu.ua

Як зазначає проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, розвиток корпоративної пошти є одним з важливих елементів формування корпоративної культури закладу в цілому. Невдовзі ці можливості будуть надані і студентству університету.

 

 

 

Схожі новини